• Sobota, 20. červenec 2019
  • Svátek má Rukojmí Ilja

Chechtání šejků a hýkání oslů.
Počet návštěv: 1444

Chechtání šejků a hýkání oslů.

Jaroslav Fišer Článek od Jaroslav Fišer

Saudská Arábie vytvořila vojenský blok, který má bojovat proti teroristům. To je stejné, jako kdyby si kat desinfikoval sekeru, aby odsouzený při stětí nechytil chřipku.

Do této islámské koalice tak vstoupily země jako Egypt, Katar, Spojené arabské emiráty, Turecko, Malajsie, Pákistán a další. Celkem je tam 34 států Perského zálivu a další africké země. Šíitský Írán jejím členem není. Ministr financí Saudské Arábie vyhlásil, že při potírání terorismu mají spolupracovat s ostatními velmocemi a ostatními organizacemi v boji na území v Iráku, Sýrii, Libyi, Egyptě a Afghánistánu.

Vznikla tak další koalice na papíru, která ve spolupráci s další koalicí pod vedení USA má přinést klid do regionu. Absurdita tohoto kroku je nesmírná. Nelze slovy popsat tu míru výsměchu a drzosti, kterou tato myšlenka přináší. Spolupráce USA se Saudskou Arábií a přikyvování Evropy je zase pohrdání většinou Evropy, a důkazem že v mezinárodní politice je vše možné – třeba koukat se s úsměvem ostatním do očí, mluvit o demokracii a svobodě, a přitom mu zároveň „chcát na nohy“. A nejlepší na tom je, že pochcaný se tváří blaze a nese veškeré následky islamizace. Šejkové se musí u svého kokainového soaré oprávněně chechtat, jak ti zdegerovaní káfirové (bezvěrci) v EU a USA udělají za prachy vše.

Jsme tak svědky, kdy jeden z nejvíce nesnášenlivých států káže morálku a přitom je nejvíce odpovědný svými penězi za existenci ISIL a dalších fanatiků. Tento stát nám hlídá morálku i prostřednictvím svého předsedy ve výboru OSN pro lidská práva, a přes své peníze v Evropě, které využívá i řada nevládních organizací, vytváří pro pitomce zdání normálnosti. A většině evropských obhajovatelů „umírněného islámu“ to nepřipadá zvrácené. Evropská média oslavně píší o tom, jak v Saudské Arábii byly zvoleny tři ženy do jakýchsi obecních rad (které nemají žádnou výkonnou politickou funkci), ale už mlčí o milionech dalších, které mají jen prostou reprodukční funkci, a lidská práva na úrovni postelových matrací. O nějakých sankcích nebo opatřeních vůči státu, který praktikuje vnitřní teror a vyváží jej ven, nemluvě.

Celý tyátr nové koalice, kdy zvrácený režim platí a politici tancují, má jen jediný cíl – vytvořit zdání legitimity pro další zásahy v regionu, zabránit jen náznaku vzniku sekulární myšlenky a vzniku nějakých demokratických základů. Zároveň má zabránit vzniku a působení skutečné protiislámské koalice proti ISIL. A to vše pod ochrannými křídly USA a EU. Ostatně, když to uškodí úsilí Ruska a Iránu v regionu, tak je to vítané. Ať to stojí, co to stojí – šejkové to zaplatí, a Evropa tleská.

Jaroslav Fišer
Vojenský veterán z Iráku a chemik,dříve pedagog,právník,nyní pracující důchodce,který se snaží pochopit filosofii lidstva, proč si lidé chtějí budovat cestu ke svému zničení.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

Žadný rukojmí ještě nediskutoval

Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Čtení na prázdniny: Podivné setkání

Na louce u lesa si hrály děti. Některé si hrály na honěnou, jiné si prohlížely pestrobarevné květy a další se vzrušeně o čemsi dohadovaly u malého mraveniště.

Pojďte sem,děti, posaďte se a já vám budu vyprávět pohádku,“ svolal je k sobě učitel.

 
SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti jsem 17. července 2019 zkritizoval paní ministryni Marii Benešovou v článku Nesnesitelná lehkost vládnutí II.

 

(Ne)milý Jane Hrušínský,

(Ne)milý Jane Hrušínský,

sice jste nás občany láskyplně oslovil slovy „Milí voliči Miloše a Andreje, milí odpůrci eura. Milí největší odpůrci eura v Evropě!“, ale ve mně se v ten moment vybavil jistý vlastizrádný představitel KDU-ČSL, který na sjezdu bavorského Landsmančaftu oslovil přítomné německé delegáty slovy: „Milí krajané“! Je to náhoda, nebo záměr, pane Hrušínský? Proto také to „(ne)milý“ v oslovení. Ostatně, pro mne (a nejen pro mne mě) nebudete nikdy milý, i kdybyste se o to snažil sebevíc, což je vám jistě zcela lhostejné, protože Vy máte svůj okruh „přátel“, které milujete a oni milují Vás. Tak si to užijte! Ale k věci.

Poslední domácí zprávy

SMŮLA NA PATÁCH

SMŮLA NA PATÁCH

Web Česká justice přinesl dne 17. července 2019 zprávu o „spícím soudci“ u Městského soudu v Praze. Za postoj ke zmíněné nepřístojnosti...