• Středa, 19. červen 2019
  • Svátek má Rukojmí Leoš

Blíží se doba, kdy se stará dobrá Anglie jednou po roce 2019 změní v další zemi proroka Mohamada, kde už dnes uslyšíte proroctví: Přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku…?
Počet návštěv: 3397

Blíží se snad doba, kdy se po brexitu stará dobrá Británie, dnes s muslimskými primátory a starosty v již deseti městech, brzy změní v zemi proroka Mohamada, v níž bude možné slyšet proroctví: Přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku?

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Islámští běženci využili Silvestra a vzali v závěru roku 2018 Anglii útokem z Francie. Britská vláda odvolala dvě lodě z operací ve Středozemním moři a vysílá je k hlídkám do Lamanšského průlivu, aby zabránily zvyšujícími se počtu běženců, kteří se snaží dostat z Francie do Velké Británie na malých loďkách.

V posledních dnech se v Lamanšském průlivu mezi Francií a Británií pokusilo překonat téměř sedm desítek migrantů. Před několika dny britská pohraniční stráž zadržela 12 mužů ze Sýrie a Íránu, kteří se na cestu Lamanšským průlivem vydali na nafukovacích člunech; jsou organizované skupiny pašeráků lidí.

article_photo

Rada pro běžence v Calais – zkuste to jako Libor Laštík, žádný tunel, ale přeplavte jako on kanál La Manche…. Snímek pořídil z paluby doprovodné lodi Břetislav Olšer

V roce 2018 se podle britského ministerstva vnitra pokusilo tímto způsobem dostat do ostrovního království 539 lidí, nejvíce 434 na počátku října. Dalších 227 migrantů zadržely francouzské orgány. Ty tam jsou doby, kdy se migranti z Francie do Británie snažili proniknout především tak, že se ukryli na trajektech nebo v kamionech směřujících do Británie tunelem pod kanálem La Manche.

Blíží se tedy okamžik a vyplní se slova, která řekl muslimský kazateli Abu Waleed svém kázáním v Londýně z 23. června 2011; jasně ukázal „blízkou budoucností“ ve nepřistěhovaleckých původních obyvatel...„Přijde den, kdy skončí Obama i Cameron na kolenou, aby nám muslimům platili daň za ochranu nemuslimů,“ vykřikoval za souhlasného halekání kolemstojících muslimů…

Obama i Cameron sice už dávno nejsou ve svých funkcích , zato Mayová a Trump se mají na co těšit, když uslyší další varování muslimského kazatele:… „Prapor islámu zavlaje nad Bílým domem i nad sídlem britské vlády na Downing Street 10. Stará dobrá Anglie  se jednou změní v další zemi proroka Mohamada, kde už dnes uslyšíte proroctví: Přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku…” Pokud se toho dožije... Kozina by řekl: "Do roka do dne, hyn sa hukáže..."

Nezletilí migranti v Calais

Nezletilí migranti v Calais… FOTO: Pascal Rossignol, Reuters

Připomeňme si situaci, kdy vybuchla další časovaná evropská bomba v podobě milionů běženců v Calais; před více než rokem ji pomocí buldozerů zlikvidovali jako Novou džungli - New Jungle, po čase však byla opět na tom samém místě.Vynalézaví a neodbytní běženci se k městu na břehu kanálu La Manche znovu stahovali. Marní byla snaha starostky Calais Natache Bouchartové, která proto oznámila zákaz rozdávání jídla migrantům.

Nebylo prý možné řešit důsledky, ale je nezbytné vidět jejich příčiny. Podmínky v Džungli byly nuzné, lidé žili ve znovu stanech, chýších ze dřeva, palet a plachet a mezi kupami odpadků. Dekret starostky říkal jasně, že „pravidelná, trvalá rozsáhlá přítomnost individuí, kteří distribuují jídlo migrantům“ v oblasti u bývalého tábora Džungle, představuje hrozbu pro mír a bezpečí v oblasti.

Zakazala také veškerá „opakovaná, prodlužovaná shromáždění“ v oblasti. Rozdávání jídla se tak stává porušením zákona.... Co by na to asi mírumilovní šéfové českých pijavic zvaných neziskové organizace...?

Je to nehumánní? „Není to však nařízení proti rozdávání jídla, ale proti shromažďování, která narušují veřejný pořádek a představují bezpečnostní a hygienický problém,“ hájila opatření starostka. Dobrovolníci, kteří jídlo rozdávají, nyní tvrdí, že zákaz starostky budou ignorovat. Nenecháme tyto lidi, mezi nimiž je hodně malých dětí, které nemají ani kde pořádně spát, aby umřeli hlady! Je nelidské být proti rozdávání jídel,“ řekl jejich představitel Gaël Manzi.

A copak tento „lidumil“ udělá, až bude žít vedle Calais a budou ho běženci ohrožovat na životě? Je to snadné, dělat dobro a rozdávat běžencům jídlo, když on sám si žije v pohodě někde jinde; v teple, s plným žaludkem a patřičnou hygienou. Neměli by se spíš tito dobrodinci zasadit, aby uprchlíci vůbec nepřicházeli a aby svojí tzv. humanitou ukájeli jen svá ega, přičemž je nezajímá prospěch většiny…?

Sarah Arromová, která se na distribuci jídla podílela, si dokonce stěžovala, že policie použila slzný plyn, aby zabránila snídani pro tři desítky nezletilých běženců.  „Chtěli zastavit distribuci a zabránit tomu, aby lidé v této oblasti spali,“ řekla listu The Guardian. Tak proč jim paní Sarah sama nezajistí lidské podmínky pro přežití, aby je nechala tábořit třeba u sebe na zahradě...?

(Jak dosáhnout svého po svém...? Jedna starostka zakazuje rozdávat jídlo, další má jiné metody; Což tak si vzít příklad z hejtmanky Jany Vildumetzové, když byla ještě starostkou Horního Slavkova. Tam bojovali proti neplatičům nájemného tak, že jim nechali zazdít vchodové dveře. A díky tomu platební morálka neplatičů vzrostla o osmdesát procent... )

Proč jim výše citovaní hrdinové s distribucí jídel neposkytnou své zahrady a domy, aby přebývali u nich v hygienickém prostředí a s plným žaludkem, a ne tam, kde jen vytvářejí jádro sváru a rizika pro jiné lidi, kteří navíc nemohou za to, že se někde v Libyi a jinde právě z těchto hladových chudáků dobře živí tisíce pašeráků běženců? Slova představitele Republiky Kongo u Organizace spojených národů (UN, OSN), Serge Boreta Bokwanga…

Podobné no-go zóny nyní čekají na Brity, zatímco Francie už skoro ví, jak na ně, nový starosta Londýna bude zase vědět, jak to udělat, aby jich bylo v Anglii co nejvíc...

Měla snad nová běženecká džungle vypadat jako ta předcházející? Kromě problémů s hygienou a zdravotních rizik navíc s rostoucím počtem obyvatel „Džungle“ totiž přibývala i nevraživost mezi migranty; Súdán v džungli bojoval proti Afghánistánu. Projevovaly se pudy sebezáchovy, jelikož každý chtěl přežít za každou cenu, zima napětí stupňovala. Súdánci tvořili nejpočetnější skupinu obyvatel tábora. Afghánci se zase výrazně snažili v tamním veřejném životě. Mezi stany a chatrčemi zakládají improvizované obchůdky nebo bary. A Britové jen tušili, co by ej mohlo čekat, viz video: https://www.youtube.com/watch?v=8gZsy-fx8x4

Přibývalo také náboženských staveb - v „Džungli“ bylo postaveno pět mešit a tři kostely, kde se kuly pikle. Ne náhodou podobným způsobem vznikla kdysi Al-Kájda. V „etiopsko-eritrejské čtvrti“ to byl též pravoslavný kostel slepený ze všeho, co se dalo někde ukořistit, přesto byl vysoký 15 metrů. Jeho vnitřek zdobily svíčky a různé relikvie…. Takto to vypadalo v Džungli v Calais před víc než rokem:

Zbývající migranti založili v táboře v Calais obří požár. Chtějí tak zabránit likvidaci tábora, kterou nařídily francouzské úřady.

Policisté zasahují proti migrantům, kteří založili požár v táboře v Calais.

Zbývající migranti založili v táboře v Calais obří požár. Chtějí tak zabránit likvidaci tábora, kterou nařídily francouzské úřady.

Zbývající migranti založili v táboře v Calais obří požár. Chtějí tak zabránit likvidaci tábora, kterou nařídily francouzské úřady... Fotografie: Reuters

A co všechno předcházelo vzniku výše popsaných dvou tragických kapitol této běženecké Džungle? Podívejme se nyní na dodržování lidských práv vůči milionům běžencům po celé Evropě z Afriky a Blízkého východu, kteří jsou za ostnatými dráty plotů a v ghettech podobných tomu v Calais...

 
Kolikrát byli tito výše citovaní ochránci svobody a demokracie mezi běženci džungle, kteří jsou nemocní svrabem, mají vši, blechy, choleru, zápal plic nebo žloutenku typu A či jinou fyzickou újmu na zdraví. A právě toto vše bylo v Calais v táboru Nová džungle - New Jungle. Podmínky byly nuzné, lidé žili ve stanech, chýších ze dřeva, palet a plachet a mezi kupami odpadků...
 
A v Evropě se svým slavným Schengenským prostorem mezitím rostly a dál rostou drátěné ploty - od Francie a Velké Británie a Srbska až po Maďarsko... A partička z Amnesty International, které si pro svoji demagogii může podat ruce s Šabatovými, Dienstbiery či Kocáby, kašle na hledání příčin této tragédie, zajímají je pouze pro své vlastní zviditelnění pouhé důsledky a hlavně miliony do kasy jejich "neziskovek... A Šojbrové za 50 syrských dětí, které se nyní už smrskly na polovinu a z Řecka...
 
Premiér Andrej Babiš v jednom z rozhovorů odpověděl jasně na otázku: Lidovecká europoslankyně Šojdrová lobbuje za to, aby ČR přijala padesát nezletilých syrských sirotků. I na ně se vztahuje vaše moratorium? „Proč bychom je přijímali? Máme sirotky i u nás, které musíme připravit na vstup do života. Něco o tom vím, protože moje nadace na to dávala peníze. A hlavně Česko je solidární, od roku 2015 jsme do různých zemí kvůli migraci poslali 2,5 miliardy, pomáháme na místě v Sýrii lékaři i experty, v Česku jsme ošetřili 2500 pacientů včetně řady syrských dětí. Já jsem šel do politiky hlavně proto, abych se staral o české občany. A když už jsme u těch sirotků, proč zase někdo pomíjí válku na Ukrajině? Tam nejsou? Tak proč bychom se měli starat právě o Syřany?"

Jak to bylo se Šojdrovou a syrskými sirotky: http://www.rukojmi.cz/clanky/6834-dle-navrhu-europoslankyne-sojdrove-z-kdu-csl-ma-cesko-prijmout-na-50-sirotku-detskych-uprchliku-ze-syrie-ovsem-pokud-si-je-rozdeli-po-sve-rozvetvene-rodine-tak-klidne

Inu, blíží se snad doba, kdy se stará dobrá Anglie jednou po roce 2019 změní v další zemi proroka Mohamada, kde už dnes uslyšíte proroctví: Přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku; už dnes má deset britským měst starosty a primátory muslimy včetně Londýna… Blahořečme české vládě, která nemíni přijmout žádného nelegálního běžence... Zatím...

O muslimských běžencích v Anglii nyní z jiného soudku; třeba o souboji muslimek v Británii na jejích plážích v rámci nerovného klání bikin s nikáby, burkami a hidžáby:

Zhýčkaní Němci si v 60. letech povolali gastarbeitery z Turecka, dnes chtějí nové otroky?

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Dunia Finance

Dunia Finance

31.03.2019 10:46

Potřebujete naléhavou půjčku?
Nabízíme širokou škálu finančních služeb na 3%, které zahrnují: obchodní plánování, finance v oblasti obchodu a rozvoje, nemovitosti a hypotéky, konsolidace dluhů, hotovost, obchodní hotovost, soukromá hotovost, auto Cash, Hotel hotovost, student hotovost, osobní půjčky, dluh konsolidační úvěry, příležitosti, podnikatelské úvěry, vzdělávací úvěry, hypotéka, refinancování, půjčky, půjčky na bydlení, zajištěné půjčky, nezajištěné půjčky atd. email: duniafinance90@gmail.com
Finanční ústředí Dunia
WhatsApp: + 1 516-596-5806
7501 Wisconsin Avenue, Suite 1200E
Bethesda, Maryland 20814
Těšíme se na slyšení od brzy


 
Ben Waker

Ben Waker

07.02.2019 00:49

Legitimní věřitel úvěru dobrá pověst. Jsme dynamická společnost s tím, že poskytujeme finanční finanční prostředky, na které potřebujeme finanční pomoc, kteří mají špatný úvěr nebo potřebují peníze na zaplacení účtů, investovat do podnikání. Jádro Kimi využívá tohoto média k tomu, aby vás informovalo o tom, že poskytujeme spolehlivou pomoc příjemcům Vám rádi poskytneme půjčku Kontaktujte nás prosím na email: (larry88buknor@mail.ru) o Co je to číslo č .: +18454007792


 
George Kenneth LOAN

George Kenneth LOAN

11.01.2019 02:43

Všimněte si všem .. Potřebujete financování? Potřebujete půjčku pro vaše podnikání nebo osobní potřeby? Nabízíme všechny druhy půjček jednotlivcům nebo firmě bez ohledu na vaše stávající kreditní skóre. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat pro další informace zkusit a váš život nezůstane finančně stejný :: kontaktujte nás emailem: georgekennethloaninvestment@gmail.com

Nabízíme také následující druhy úvěrů Osobní půjčky (garantované a nezajištěné) Komerční úvěry (pojištění a nezajištěné) Úvěry pro velké společnosti. Konsolidační úvěr - program financování s nízkou nebo nulovou měnou k dispozici ve výši 3%.

POŽADOVANÉ PRVNÍ INFORMACE:

Kompletní jména:
Země:
Stát:
Umístění:
Stáří:
Sex:
Kontaktní telefonní čísla:
Požadovaná částka:
Doba trvání úvěru:
Obsazení:
Stav:
Účel úvěru:

Děkuji vám a Bůh vám žehná.
kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: georgekennethloaninvestment@gmail.com


 
Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu?  Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Je Británie výkladní skříní demokracie, či jen chaosem populismu? Proč? Jelikož místo premiérky Mayové, co hlasovala proti brexitu, nastoupí do čela vlády asi šašek Boris Johnson, co veřejně lhal

Kdepak asi skončí Velká Británie, dnes varovný příklad světové demokracie? Podle  ankety z 12. června 2019 by konzervativci s ohledem na jednokolový volební systém, ve kterém vítěz „bere vše“, obsadili v parlamentu 395 mandátů. Labouristé by byli druzí se 151 poslanci. Liberálové by skončili až čtvrtí s 26 křesly a Faragova strana by jako v minulosti „ostrouhala“. Třetí by byla Skotská národní strana s 59 zástupci v dolní komoře britského parlamentu.

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. A co havárie reaktoru TMI-2 ? Dle Drábové se nelišila od rozsahu poškození reaktoru v Černobylu

Toxicita radioaktivního mraku z Černobylu byla prý ekvivalentem 400 explozí, ke kterým došlo v Hirošimě. Jak to tedy bylo? Výbuch v Hirošimě byl rovnocenný asi 13 kilotunám TNT (54 TJ). Podle největších odhadů účinek výbuchu v Hirošimě okamžitě zabil asi 70 000 lidí.

Trump „honí několik zajíců“; na Floridě zahájil volební kampaň za své druhé zvolení, poslal tisíce vojáků na Blízký východ proti Íránu a souhlasil, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD ale trvá

Trump „honí několik zajíců“; na Floridě zahájil volební kampaň za své druhé zvolení, poslal tisíce vojáků na Blízký východ proti Íránu a souhlasil, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na sumě 5,7 miliardy USD ale trvá

Donald Trump si vzal velké sousto; „honí několik zajíců“ najednou; na Floridě zahájil kampaň za své druhé zvolení do Bílého domu. Navíc poslal tisíce vojáků na Blízký východ v kampani proti Íránu a „na žádost demokratů“ souhlasil v Kongresu, že hranici s Mexikem bude chránit jen ocelová bariéra. Na 5,7 miliardách USD (cca 127 miliard Kč) šéf Bílého domu trvá.

O čem je Milion chvilek pro demokracii; žádá demisi Babiše, demokraticky zvoleného. Požádá Minář o prošetření podvodů v privatizačních kauzách za desítky miliard Kč v oslavovaných 30 letech...? Babiš dostal jen 52 milionů na Čapí hnízdo

O čem je Milion chvilek pro demokracii; žádá demisi Babiše, demokraticky zvoleného. Požádá Minář o prošetření podvodů v privatizačních kauzách za desítky miliard Kč v oslavovaných 30 letech...? Babiš dostal jen 52 milionů na Čapí hnízdo

„Když se bude připomínat na Letné třicet let svobody, jistě se připomenou i privatizační podvody za toto období. Jinak by se celé protestování Milionu chvilek pro demokracii změnilo jen ve frašku a šaškárnu,“ řekli mi přítel, co se vyzná, navíc je vzdělaný na rozdíl ode mě…

Poslední domácí zprávy

Máme fašistický senát

Máme fašistický senát

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. A já sám tomu uvěřil, lépe řečeno jsem si tuhle skutečnost poprvé uvědomil ve středu minulého týdne, kdy...