• Neděle, 20. leden 2019
  • Svátek má Rukojmí Ilona

Blíží se doba, kdy se stará dobrá Anglie jednou po roce 2019 změní v další zemi proroka Mohamada, kde už dnes uslyšíte proroctví: Přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku…?
Počet návštěv: 2408

Blíží se snad doba, kdy se po brexitu stará dobrá Británie, dnes s muslimskými primátory a starosty v již deseti městech, brzy změní v zemi proroka Mohamada, v níž bude možné slyšet proroctví: Přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku?

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Islámští běženci využili Silvestra a vzali v závěru roku 2018 Anglii útokem z Francie. Britská vláda odvolala dvě lodě z operací ve Středozemním moři a vysílá je k hlídkám do Lamanšského průlivu, aby zabránily zvyšujícími se počtu běženců, kteří se snaží dostat z Francie do Velké Británie na malých loďkách.

V posledních dnech se v Lamanšském průlivu mezi Francií a Británií pokusilo překonat téměř sedm desítek migrantů. Před několika dny britská pohraniční stráž zadržela 12 mužů ze Sýrie a Íránu, kteří se na cestu Lamanšským průlivem vydali na nafukovacích člunech; jsou organizované skupiny pašeráků lidí.

article_photo

Rada pro běžence v Calais – zkuste to jako Libor Laštík, žádný tunel, ale přeplavte jako on kanál La Manche…. Snímek pořídil z paluby doprovodné lodi Břetislav Olšer

V roce 2018 se podle britského ministerstva vnitra pokusilo tímto způsobem dostat do ostrovního království 539 lidí, nejvíce 434 na počátku října. Dalších 227 migrantů zadržely francouzské orgány. Ty tam jsou doby, kdy se migranti z Francie do Británie snažili proniknout především tak, že se ukryli na trajektech nebo v kamionech směřujících do Británie tunelem pod kanálem La Manche.

Blíží se tedy okamžik a vyplní se slova, která řekl muslimský kazateli Abu Waleed svém kázáním v Londýně z 23. června 2011; jasně ukázal „blízkou budoucností“ ve nepřistěhovaleckých původních obyvatel...„Přijde den, kdy skončí Obama i Cameron na kolenou, aby nám muslimům platili daň za ochranu nemuslimů,“ vykřikoval za souhlasného halekání kolemstojících muslimů…

Obama i Cameron sice už dávno nejsou ve svých funkcích , zato Mayová a Trump se mají na co těšit, když uslyší další varování muslimského kazatele:… „Prapor islámu zavlaje nad Bílým domem i nad sídlem britské vlády na Downing Street 10. Stará dobrá Anglie  se jednou změní v další zemi proroka Mohamada, kde už dnes uslyšíte proroctví: Přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku…” Pokud se toho dožije... Kozina by řekl: "Do roka do dne, hyn sa hukáže..."

Nezletilí migranti v Calais

Nezletilí migranti v Calais… FOTO: Pascal Rossignol, Reuters

Připomeňme si situaci, kdy vybuchla další časovaná evropská bomba v podobě milionů běženců v Calais; před více než rokem ji pomocí buldozerů zlikvidovali jako Novou džungli - New Jungle, po čase však byla opět na tom samém místě.Vynalézaví a neodbytní běženci se k městu na břehu kanálu La Manche znovu stahovali. Marní byla snaha starostky Calais Natache Bouchartové, která proto oznámila zákaz rozdávání jídla migrantům.

Nebylo prý možné řešit důsledky, ale je nezbytné vidět jejich příčiny. Podmínky v Džungli byly nuzné, lidé žili ve znovu stanech, chýších ze dřeva, palet a plachet a mezi kupami odpadků. Dekret starostky říkal jasně, že „pravidelná, trvalá rozsáhlá přítomnost individuí, kteří distribuují jídlo migrantům“ v oblasti u bývalého tábora Džungle, představuje hrozbu pro mír a bezpečí v oblasti.

Zakazala také veškerá „opakovaná, prodlužovaná shromáždění“ v oblasti. Rozdávání jídla se tak stává porušením zákona.... Co by na to asi mírumilovní šéfové českých pijavic zvaných neziskové organizace...?

Je to nehumánní? „Není to však nařízení proti rozdávání jídla, ale proti shromažďování, která narušují veřejný pořádek a představují bezpečnostní a hygienický problém,“ hájila opatření starostka. Dobrovolníci, kteří jídlo rozdávají, nyní tvrdí, že zákaz starostky budou ignorovat. Nenecháme tyto lidi, mezi nimiž je hodně malých dětí, které nemají ani kde pořádně spát, aby umřeli hlady! Je nelidské být proti rozdávání jídel,“ řekl jejich představitel Gaël Manzi.

A copak tento „lidumil“ udělá, až bude žít vedle Calais a budou ho běženci ohrožovat na životě? Je to snadné, dělat dobro a rozdávat běžencům jídlo, když on sám si žije v pohodě někde jinde; v teple, s plným žaludkem a patřičnou hygienou. Neměli by se spíš tito dobrodinci zasadit, aby uprchlíci vůbec nepřicházeli a aby svojí tzv. humanitou ukájeli jen svá ega, přičemž je nezajímá prospěch většiny…?

Sarah Arromová, která se na distribuci jídla podílela, si dokonce stěžovala, že policie použila slzný plyn, aby zabránila snídani pro tři desítky nezletilých běženců.  „Chtěli zastavit distribuci a zabránit tomu, aby lidé v této oblasti spali,“ řekla listu The Guardian. Tak proč jim paní Sarah sama nezajistí lidské podmínky pro přežití, aby je nechala tábořit třeba u sebe na zahradě...?

(Jak dosáhnout svého po svém...? Jedna starostka zakazuje rozdávat jídlo, další má jiné metody; Což tak si vzít příklad z hejtmanky Jany Vildumetzové, když byla ještě starostkou Horního Slavkova. Tam bojovali proti neplatičům nájemného tak, že jim nechali zazdít vchodové dveře. A díky tomu platební morálka neplatičů vzrostla o osmdesát procent... )

Proč jim výše citovaní hrdinové s distribucí jídel neposkytnou své zahrady a domy, aby přebývali u nich v hygienickém prostředí a s plným žaludkem, a ne tam, kde jen vytvářejí jádro sváru a rizika pro jiné lidi, kteří navíc nemohou za to, že se někde v Libyi a jinde právě z těchto hladových chudáků dobře živí tisíce pašeráků běženců? Slova představitele Republiky Kongo u Organizace spojených národů (UN, OSN), Serge Boreta Bokwanga…

Podobné no-go zóny nyní čekají na Brity, zatímco Francie už skoro ví, jak na ně, nový starosta Londýna bude zase vědět, jak to udělat, aby jich bylo v Anglii co nejvíc...

Měla snad nová běženecká džungle vypadat jako ta předcházející? Kromě problémů s hygienou a zdravotních rizik navíc s rostoucím počtem obyvatel „Džungle“ totiž přibývala i nevraživost mezi migranty; Súdán v džungli bojoval proti Afghánistánu. Projevovaly se pudy sebezáchovy, jelikož každý chtěl přežít za každou cenu, zima napětí stupňovala. Súdánci tvořili nejpočetnější skupinu obyvatel tábora. Afghánci se zase výrazně snažili v tamním veřejném životě. Mezi stany a chatrčemi zakládají improvizované obchůdky nebo bary. A Britové jen tušili, co by ej mohlo čekat, viz video: https://www.youtube.com/watch?v=8gZsy-fx8x4

Přibývalo také náboženských staveb - v „Džungli“ bylo postaveno pět mešit a tři kostely, kde se kuly pikle. Ne náhodou podobným způsobem vznikla kdysi Al-Kájda. V „etiopsko-eritrejské čtvrti“ to byl též pravoslavný kostel slepený ze všeho, co se dalo někde ukořistit, přesto byl vysoký 15 metrů. Jeho vnitřek zdobily svíčky a různé relikvie…. Takto to vypadalo v Džungli v Calais před víc než rokem:

Zbývající migranti založili v táboře v Calais obří požár. Chtějí tak zabránit likvidaci tábora, kterou nařídily francouzské úřady.

Policisté zasahují proti migrantům, kteří založili požár v táboře v Calais.

Zbývající migranti založili v táboře v Calais obří požár. Chtějí tak zabránit likvidaci tábora, kterou nařídily francouzské úřady.

Zbývající migranti založili v táboře v Calais obří požár. Chtějí tak zabránit likvidaci tábora, kterou nařídily francouzské úřady... Fotografie: Reuters

A co všechno předcházelo vzniku výše popsaných dvou tragických kapitol této běženecké Džungle? Podívejme se nyní na dodržování lidských práv vůči milionům běžencům po celé Evropě z Afriky a Blízkého východu, kteří jsou za ostnatými dráty plotů a v ghettech podobných tomu v Calais...

 
Kolikrát byli tito výše citovaní ochránci svobody a demokracie mezi běženci džungle, kteří jsou nemocní svrabem, mají vši, blechy, choleru, zápal plic nebo žloutenku typu A či jinou fyzickou újmu na zdraví. A právě toto vše bylo v Calais v táboru Nová džungle - New Jungle. Podmínky byly nuzné, lidé žili ve stanech, chýších ze dřeva, palet a plachet a mezi kupami odpadků...
 
A v Evropě se svým slavným Schengenským prostorem mezitím rostly a dál rostou drátěné ploty - od Francie a Velké Británie a Srbska až po Maďarsko... A partička z Amnesty International, které si pro svoji demagogii může podat ruce s Šabatovými, Dienstbiery či Kocáby, kašle na hledání příčin této tragédie, zajímají je pouze pro své vlastní zviditelnění pouhé důsledky a hlavně miliony do kasy jejich "neziskovek... A Šojbrové za 50 syrských dětí, které se nyní už smrskly na polovinu a z Řecka...
 
Premiér Andrej Babiš v jednom z rozhovorů odpověděl jasně na otázku: Lidovecká europoslankyně Šojdrová lobbuje za to, aby ČR přijala padesát nezletilých syrských sirotků. I na ně se vztahuje vaše moratorium? „Proč bychom je přijímali? Máme sirotky i u nás, které musíme připravit na vstup do života. Něco o tom vím, protože moje nadace na to dávala peníze. A hlavně Česko je solidární, od roku 2015 jsme do různých zemí kvůli migraci poslali 2,5 miliardy, pomáháme na místě v Sýrii lékaři i experty, v Česku jsme ošetřili 2500 pacientů včetně řady syrských dětí. Já jsem šel do politiky hlavně proto, abych se staral o české občany. A když už jsme u těch sirotků, proč zase někdo pomíjí válku na Ukrajině? Tam nejsou? Tak proč bychom se měli starat právě o Syřany?"

Jak to bylo se Šojdrovou a syrskými sirotky: http://www.rukojmi.cz/clanky/6834-dle-navrhu-europoslankyne-sojdrove-z-kdu-csl-ma-cesko-prijmout-na-50-sirotku-detskych-uprchliku-ze-syrie-ovsem-pokud-si-je-rozdeli-po-sve-rozvetvene-rodine-tak-klidne

Inu, blíží se snad doba, kdy se stará dobrá Anglie jednou po roce 2019 změní v další zemi proroka Mohamada, kde už dnes uslyšíte proroctví: Přijde den, kdy královna Alžběta II. bude nosit burku; už dnes má deset britským měst starosty a primátory muslimy včetně Londýna… Blahořečme české vládě, která nemíni přijmout žádného nelegálního běžence... Zatím...

O muslimských běžencích v Anglii nyní z jiného soudku; třeba o souboji muslimek v Británii na jejích plážích v rámci nerovného klání bikin s nikáby, burkami a hidžáby:

Zhýčkaní Němci si v 60. letech povolali gastarbeitery z Turecka, dnes chtějí nové otroky?

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
George Kenneth LOAN

George Kenneth LOAN

11.01.2019 02:43

Všimněte si všem .. Potřebujete financování? Potřebujete půjčku pro vaše podnikání nebo osobní potřeby? Nabízíme všechny druhy půjček jednotlivcům nebo firmě bez ohledu na vaše stávající kreditní skóre. Pro další informace nás neváhejte kontaktovat pro další informace zkusit a váš život nezůstane finančně stejný :: kontaktujte nás emailem: georgekennethloaninvestment@gmail.com

Nabízíme také následující druhy úvěrů Osobní půjčky (garantované a nezajištěné) Komerční úvěry (pojištění a nezajištěné) Úvěry pro velké společnosti. Konsolidační úvěr - program financování s nízkou nebo nulovou měnou k dispozici ve výši 3%.

POŽADOVANÉ PRVNÍ INFORMACE:

Kompletní jména:
Země:
Stát:
Umístění:
Stáří:
Sex:
Kontaktní telefonní čísla:
Požadovaná částka:
Doba trvání úvěru:
Obsazení:
Stav:
Účel úvěru:

Děkuji vám a Bůh vám žehná.
kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: georgekennethloaninvestment@gmail.com


 
Richard Hercl

Richard Hercl

05.01.2019 10:00

Bývalá koloniální mocnost, stejně jako Francie, si svou muslimskou budoucnost zcela zasluhují. Lhář, pokrytec a slizoun T.Blair, věděl proč aktivně podpořil vpád amerických okupantů do Iráku. Nyní americké a britské petrolejářské firmy těží iráckou ropu pro sebe. NIC nového.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.01.2019 19:50

Není třeba se zabývat Britanií,když to samé nebezpečí ohrožuje i náš národ.Ani my nebudeme ušetřeni muslimského obohacení,o které se tak dojemně starají VŠECHNY mimovládní neziskovky.Stačí mladé dívky,které muslimům samy lezou do postele.Že je to jen v Německu a na západě?To je omyl,neboť i tady takové děvy existují!Nejsme schopni uhájit sami sebe a dělat si starosti ještě s cizinou?Naše armáda je pro potřebu USA na jejich válkách a druhou část svěřil Stropnický Němcům.Takže bychom měli spíše hledat,kam se budeme moci vydat,až muslimové začnou vyžadovat svoje způsoby na chování všech občanů.Ta srbská muslimka,co žije tady,to řekla na plnou hubu,že je jich tady málo.Ve Francii by prý už hořela na ulicích auta a obchody.To řekla už před lety,když ještě policie udělala razii a oni si šli demonstrovat před MV.A tuto výhružku žádný z oficiálních představitelů nevzal v potaz a přešli to všichni mlčením.Chraňme sami sebe,protože území na západ od našich hranic už je ztracené a muslimské.


 
Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

Jak se gauneři umí vyhnout trestu za své zločiny; Bakala nakradl cca 10 miliard a je vysmátý ve Švýcarsku, prezident Kosova Thaci je miláčkem Albrightové a šéfa EU, byť srbská hlava státu musela v Paříži do kouta

A je tu alespoň oživení v nekonečné kauze kosovských vražd z let 2008. Veřejnost se nyní ptá, jakou roli hrál haagský žalobce Geoffrey Nice při zničení důkazů souvisejících s obchodováním s lidskými orgány v kauze „Žlutého domu“? Podle médií v Prištině by mohl Nice také působit jako obhájce kosovského prezidenta Hashima Thaciho a předsedy kosovského parlamentu Kadri Veseliho, pokud se u speciálního soudu ocitnou v dubnu 2019 jako obvinění.

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu  bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

O narozeninách Josefa Škvoreckého, které se nesly v duchu bonmotu: Chlapi pili, baby kuřily, fajně bylo; oslavenci se moc líbil, jen ho bystře zkrátil na polovinu: Chlapi pili a fajně bylo…

Znovu si s laskavou nostalgií v těchto dnech vybavuji to naše torontské setkání zpřed dvaadvaceti roky... Pořád vidím Josefa Škvoreckého, jak celý růžolící s úsměvem popíjí whisku; byla to tak trochu před oslava v duchu pánské jízdy, jíž byl přítomen i domácí pán Lumír Salivar, literátův švagr, v jehož bytě se oslava konala.

Jak mocnou Ruskou říši i s Aljaškou během 150 roků prošustrovali za 5 centů za hektar a notnou dávku politické blbosti postupně ruský car Alexandr II., kukuřicový Nikita Chruščov, perestrojkový Michail Gorbačov a opilec Boris Jelcin

Jak mocnou Ruskou říši i s Aljaškou během 150 roků prošustrovali za 5 centů za hektar a notnou dávku politické blbosti postupně ruský car Alexandr II., kukuřicový Nikita Chruščov, perestrojkový Michail Gorbačov a opilec Boris Jelcin

Jak to bylo aljašská pohádko, když za působení prezidenta USA Eisenhowera byla Aljaška přijata za stát USA. Ve čtvrtek 3. ledna 2019 tomu bylo přesně 60 let, co se Aljaška stala 49. státem USA. Od doby jejího prodeje uplynulo více jak 200 let; podle oficiální historie se jakutskému kozáku Simonu Děžněvovi podařilo jako prvnímu dostat na Aljašku a zmapovat tamní břehy.

Poslední domácí zprávy