• Sobota, 17. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Petra

Z toho se posadíte: Nové informace o působení George Sorose. Jde i o Českou republiku, velmi známá jména. Neziskovky, peníze...
Počet návštěv: 1565

Z toho se posadíte: Nové informace o působení George Sorose. Jde i o Českou republiku, velmi známá jména. Neziskovky, peníze...

-  Rukojmí.cz - Článek od - Rukojmí.cz -

Senátor Ivo Valenta se pozastavil nad únikem informací, podle kterých docházelo k ovlivňování veřejného mínění americkým miliardářem Georgem Sorosem při volbách do Evropského parlamentu v roce 2014 pomocí volebních projektů, které měly zabránit stranám kritizujícím Evropskou unii a její proimigrační politiku, aby dosáhly vysokých volebních výsledků. „Pravda zvítězila!“ napsal na svém Facebooku k této zprávě a zmínil se i o bývalém náměstkovi brněnského primátora Matěji Hollanovi.

Ivo Valenta na svůj facebookový profil napsal dlouhý příspěvek ohledně amerického miliardáře George Sorose. Ke svému textu připojil i video zpravodajství TV Prima. V tomto videu se hovoří o Sorosově ovlivňování voleb do Evropského parlamentu v roce 2014. Tato skutečnost vyplynula z uniklých Sorosových e-mailů a projektů nevládních organizací, podpořených Sorosem. V dokumentech zveřejněných počítačovými piráty je patrné pozměňování veřejného mínění, kdy se za podpory zkušených novinářů snažil Soros omezit vliv politických uskupení, jež kritizovala Unii a její proimigrační politiku. K tomuto ovlivňování Soros využil též právníků a sociálních médií.

Video z reportáže TV Prima o Georgu Sorosovi můžete zhlédnout ZDE:

„PRAVDA ZVÍTĚZILA! Jsem opravdu rád, že pravda vyšla na povrch a že se ji nebojí zveřejnit média,“ vyjádřil své nadšení nad zveřejněnou zprávou o Sorosovi a jeho ovlivňováním veřejného mínění Ivo Valenta. „Dlouhodobě tvrdím, že se George Soros stejně, jako to dělal v mnoha zemích světa, snažil i u nás ovlivňovat politický život. A to i za pomoci jím placených organizací. Nedivím se, že na mne jako odplatu za kritiku Sorose tyto organizace opakovaně útočily a snažily se mne mediálně zdiskreditovat a pošpinit mé jméno naprosto směšnými útoky. Cíl byl podle mne zřejmý – napomoci Sorosovi zvrátit volební výsledky ve prospěch subjektů, které mu umožní pokračovat v jeho multikulturálních představách o zmonopolizovaném světě. Vždyť například občanské sdružení Brnění, které vyneslo do politiky aktivistu Hollana, získávalo peníze na své projekty mimo jiné právě od nadace Open Society Fund, jejímž zakladatelem je George Soros. Paradoxem bylo, že zatímco Hollan hystericky mobilizoval proti hazardu a především mé osobě a útočil na všechny politiky, kdo s jeho názorem nesouhlasili (pak se za své výroky musel omlouvat), jeho ‚mecenáš‘ Soros založil společnost, která provozovala přibližně 50 kasin po celém světě, navíc byla také světovým provozovatelem on-line kasin. To však bylo Hollanovi fuk – přece koho chleba jíš, toho píseň zpívej…,“ pokračoval Valenta.

Bývalý náměstek brněnského primátora z hnutí Žít Brno Matěj Hollan se „proslavil“ hned několika kauzami, jež rezonovaly širokou veřejností i mimo samotné Brno. „Proslul“ například výrokem o zplyňování, kdy prohlásil: „V Brně bývalo dříve vícero národností, které jsme si dílem zplynovali, dílem vyhnali,“ načež se musel omluvit: „Po uvážení jsem se rozhodl omluvit všem, kterých se dotkl můj včerejší výrok. Češi se zplynování Židů fyzicky neúčastnili, protože ani nemohli,“ uvedl tehdy Hollan. Dodal, že formulace věty byla chybná. „Za zkratkovitost svého výroku se omlouvám a ani nejzarytější český antisemita nemohl být dozorcem v koncentráku.“ S hnutím Žít Brno je taktéž spojováno i obhajování migrace, přičemž Hollanův nejznámější výrok v této souvislosti byl: „Už dnes v Brně žije přes 2 000 lidí z islámských zemí a 1 000 arabsky hovořících. Přijmout další desítky migrantů nikomu neublíží. Můžeme tím prokázat solidaritu s ostatními zeměmi. Nevyzýváme k přijímání desetitisíců migrantů, to už by bylo těžké,“ jak uvedl v červenci minulého roku.

„Také bývalý Ekologický právní servis, který dnes vystupuje pod vznosným jménem Frank Bold, proti mně, jakožto kritikovi Sorose, spřádal plány. K tomu si vymyslel právně úplně scestné konstrukce, které navíc postrádaly základní znalosti o mém veřejném angažování. A světe, div se – také na účtu této organizace přistávaly peníze od Sorosovy nadace. Náhoda? Již dříve jsem uvedl, že zásadně nesouhlasím s tím, abychom v naší zemi otevírali dveře destruktivním aktivitám tohoto amerického miliardáře, který i podle zahraničních politologů prostřednictvím svých nadacích pomáhá také nejradikálnějším nevládním organizacím. A už vůbec jsem nemohl mlčet v případech, kdy některé naše nevládky za zády se Sorosem dělaly ochotně velký nátlak na politiky i státní správu. Navíc když jsou tyto organizace, kterým pod pokličku hospodaření nikdo nevidí, vesměs přisáté jako bradavice na nejrůznějších dotacích a neštítí se ani peněz z nadace založené světovým politickým manipulátorem,“ pokračoval ve svém příspěvku Valenta na téma propojení neziskových organizací se Sorosem.

Podle zveřejněné reportáže dává Soros v Česku peníze na propagaci Evropské unie a podporu menšin. V minulosti mu ovšem nevyšla snaha otevřít zde i univerzitu, tehdejší premiér Václav Klaus mu v tom zabránil. Soros ho tehdy nazval „Tím nejhorším, co ztělesňuje západní demokracie“. V tomto roce se podle reportáže Soros snažil nejvíce ovlivňovat veřejné mínění ve Francii, Maďarsku, Řecku, Itálii a v Nizozemsku.

Psali jsme:

 

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

18.01.2019 19:50

V článku se neobjevuje nic nového.Většina "neziskovek" je placena Sorosem a naši politici jim ještě dávají peníze daňových poplatníků.Nelze se tedy divit neustále rostoucím cenám(vyšší DPH i spotřební daň) jiným vládním a parlamentním vynálezům.Ty mají za úkol vyždímat z lidí co možná nejvíce peněz.Vzhledem k tomu,že mnohem snadnější vybrat peníze od 10 000 000 "chátry",jak nás nazývají titulovaní,než z horních
10 000,bude to i nadále pokračovat.Co si český volič zvolil,to má.Stačí si za příklad vzít elektřinu.ČEZ ji dodává do SRN a Rakouska v poměru 1 Kč pro zahraničí a 5 Kč pro domácí.A to je ČEZ státní firma!Podporujte dále své politiky,ať máte vysoko do žlabu.


 
Rudolf Kavan

Rudolf Kavan

18.01.2019 17:48

PROGRAM POLITICKÝCH REFOREM V ČR
x_https://www.keepandshare.com/doc9/21055/ceskereformy-pdf-21k?da=y


 
Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Bývalý náčelník generálního štábu Josef Bečvář 13. srpna 2019 u soudu z pozice svědka hájil pořízení letounů CASA pro českou armádu. Uvedl, že stroje se stoprocentně osvědčily doma i na zahraničních misích, a zmínil se též, že si nevzpomíná, že by při dojednávání nákupu zaznamenal výhrady, například k ceně.

"Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí,“ prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo podle serveru Ewn.co.za. Stížnosti odmítl jako neopodstatněnou...

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

Spojené státy mají přes 8 tisíc jaderných hlavic, rozmístěných na stovkách svých vojenských základen po celém světě. Jen na německém území je rozmístěno na 35 tisíc amerických vojáků ne desítkách základen, kde je také asi 17 tisíc amerických civilistů ve službách armády; všichni by se prý měli z Německa stěhovat..

Když Turecko, členská země NATO, okupovalo severní Kypr v roce 1974, nikomu to ze Západu nevadilo, zato okupace Československa 21. srpna 1968 je však navždy zločinem SSSR a dalších zemí Varšavské smlouvy

Když Turecko, členská země NATO, okupovalo severní Kypr v roce 1974, nikomu to ze Západu nevadilo, zato okupace Československa 21. srpna 1968 je však navždy zločinem SSSR a dalších zemí Varšavské smlouvy

Zatímco od nás okupantští Sověti ze srpna 1968 dávno odešli, Turecko v tajnosti v srpnu 2019 přepravilo do okupované části severního Kypru 42 tanků Leopard 2A4. Stroje německé výroby se nachází jen deset kilometrů od Nikósie, metropole Kyperské republiky. Informoval o tom turecký server Ahval s odvoláním na řecká média.

Poslední domácí zprávy