• Sobota, 17. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Petra

Rozpad jádra a jádro rozpadu
Počet návštěv: 934

Rozpad jádra a jádro rozpadu

Ivan David Článek od Ivan David

Angela Merkelová a Emmanuel Macron  patrně podepsali v Cáchách smlouvu o integraci. Juncker prohlásil, že přátelství Německa a Francie je garantem míru v Evropě.

Když Napoleón táhnul na Rusko, tvořili většinu jeho armády Němci. Hitler to zkoušel bez Francouzů. Německo je 70 let okupováno Spojenými státy a symbolicky i Spojeným a nyní se odpojujícím královstvím a Francií. V obou zemích jsou milióny migrantů, kteří tyto země rychle přetvářejí. Dvojice největších zemí (150 mil. obyvatel) má tedy tvořit onu nejrychlejší část dvourychlostní Evropy. O rychlosti nepochybuji, horší to bude se směrem.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

26.01.2019 20:54

Je to jen důkaz,že SRN a Francie nejsou spokojeny s nepostupující integrací států EU,které v poslední době nějak nepospíchají pod definitivní nadvládu Hitlerova plánu na podrobení Evropy.Tak se snaží o to,aby se EU ještě více semkla kolem těchto států,nebo ať zůstanou mimo.Strašní o ekonomickém
zřícení státu je jenom špatný odhad situace.To samé se říkalo i o RVHP,že jsou ekonomiky tak provázané,že dojde ke kolapsu.Ukázalo se,že pravdou je opak tohoto tvrzení,ale v zájmu západu se musel zlikvidovat těžký průmysl,cukrovarnictví a hlavně zemědělství.Takže se jednalo jen o záchranu kapitalistického systému,který už neměl kam dodávat své výrobky a nutně potřeboval nové trhy,což jim náhle probuzení ekonomové a politici rádi umožnili.Rozpad EU přinese těžkosti jen z toho důvodu,že už nemáme co přinést.Všechno jsme si nechali zničit.Jen se není třeba bát!


 

26.01.2019 10:26

Poločas rozpadu.....Urychlovačem dějů je nesplatitelné zadlužení USA, jejich astronomické vojenské výdaje i jejich zaostávání v novodobých technologiích především s konkurentem Čínou. Zatímco Čína si postavila na svém území repliku Českého Krumlova a jiných lokalit pod záštitou UNESCO, USA cpou horlivě a houževnatě peníze do zbrojení a stovek vojenských základen roztroušených po celém světě. A tak se daňoví poplatníci v USA upsali zbrojním koncernům. Uživit toto monstrum z daní poplatníků nelze. A tak se USA zadlužují kde se dá. Vypůjčují si především od svých rivalů, kteří raději staví repliky historických měst, stavějí nejdelší mosty, provozují nejrychlejší železniční soupravy na světě, staví přehrady s vodními elektrárnami, které si výkonem nezadají s Temelínem, naopak ho překonávají, a to až šestinásobně. Cesta k prosperitě byla trnitá. Čína původně většinu svých výrobků kopírovala od vyspělého Západu. Převzala řadu techologií, kterými dříve nedisponovala. Jenomže pokrok nezastavíš, čínský drak se utrhl ze řetězu. Dnes si hoví na odvrácené straně měsíce a vysílá odtud snímky v HD kvalitě. ....A tak to tedy ne(!) zahřmělo z úst tvůrců světového pořádku. Tohle nepřipustíme, nedovolíme, rozcupujeme, rozdrtíme a...a podnikneme takové kroky, že Čína bude zírat, že jsme jich schopni. Nejenom Čína zírá, my všichni zíráme, co že to za "velmoc" máme za spojence. Když se někomu daří až moc, tak mu namydlíme schody. A tak přicházejí na řadu sankce, mimořádná zdanění, dokonce jde o život, když budou spuštěny sítě 5G s digitalizací nového typu. Co si jenom vymyslet, aby to lidé nekupovali...? Aha, už to máme! kdo používá tyto nové technologie zblbne. I laboratorní potkani zblbnou když jim vysíláme signál 5G do jejich terárií. Rozdělíme společnost na ty, kteří našim žvástům věří a na ty, kterým je to potřeba kvůli jejich zdraví direktivně zakázat. Žádný huawei! ... Občas se na tomto webu zjeví proamerický troll, který zvolá "Olšer je zmr"... Američané mají u nás skvělé spojence. Ti s námi nediskutují, protože je to pod jejich úroveň. Jejich výkřiky jsou soustem pro profesionálního psychologa, psychiatra i sociologa. Hruď "spojenců" se musí dmout pýchou, že na jejich staně jsou tak inteligantní tvorové, kteří s námi neztratí ani to jediné slovíčko. A pokud, tak jim stačí jedna jediná nerozvitá věta s naším prokletím. Politika USA má v těchto jedincích hluboké zázemí. I agenti CIA z nich musí být úplně odvázaní. Jsou to jejich koně k pohledání........Mějte se hezky.


 
Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Bývalý náčelník generálního štábu Josef Bečvář 13. srpna 2019 u soudu z pozice svědka hájil pořízení letounů CASA pro českou armádu. Uvedl, že stroje se stoprocentně osvědčily doma i na zahraničních misích, a zmínil se též, že si nevzpomíná, že by při dojednávání nákupu zaznamenal výhrady, například k ceně.

"Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí,“ prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo podle serveru Ewn.co.za. Stížnosti odmítl jako neopodstatněnou...

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

Spojené státy mají přes 8 tisíc jaderných hlavic, rozmístěných na stovkách svých vojenských základen po celém světě. Jen na německém území je rozmístěno na 35 tisíc amerických vojáků ne desítkách základen, kde je také asi 17 tisíc amerických civilistů ve službách armády; všichni by se prý měli z Německa stěhovat..

Když Turecko, členská země NATO, okupovalo severní Kypr v roce 1974, nikomu to ze Západu nevadilo, zato okupace Československa 21. srpna 1968 je však navždy zločinem SSSR a dalších zemí Varšavské smlouvy

Když Turecko, členská země NATO, okupovalo severní Kypr v roce 1974, nikomu to ze Západu nevadilo, zato okupace Československa 21. srpna 1968 je však navždy zločinem SSSR a dalších zemí Varšavské smlouvy

Zatímco od nás okupantští Sověti ze srpna 1968 dávno odešli, Turecko v tajnosti v srpnu 2019 přepravilo do okupované části severního Kypru 42 tanků Leopard 2A4. Stroje německé výroby se nachází jen deset kilometrů od Nikósie, metropole Kyperské republiky. Informoval o tom turecký server Ahval s odvoláním na řecká média.

Poslední domácí zprávy