• Úterý, 25. únor 2020
  • Svátek má Rukojmí Liliana

Rodič 1 a 2 je stejný nesmysl jako Plejáďani z planety Era od hvězdy
Počet návštěv: 1160

Rodič 1 a 2 je stejný nesmysl jako Plejáďani z planety Era od hvězdy

Libor  Čermák Článek od Libor Čermák

Kvůli homosexuálům Francie upravila školní dokumenty. Aby se necítili znevýhodněni, tak místo "otec" a "matka" francouzský parlament schválil kolonku "rodič 1" a rodič 2". Nemůžu si pomoci, ale našel jsem souvislost s kontaktéry.  

Jen si to přečtěte například na odkazu https://www.lidovky.cz/svet/misto-matky-a-otce-bude-rodic-cislo-1-a-2-francouzsky-parlament-upravil-skolni-dokumenty.A190215_132934_ln_zahranici_mha

Kvůli jakému si "pokrokovému" systému francouzský parlament schválil změnu ve školních dokumentech. Aby se homosexuální páry necítily uraženi, tak místo kolonky "otec" a "matka" se bude uvádět už jen kolonka "rodič 1" a rodič 2". Pane Bože. Co to je? Samozřejmě nesmysl. Protože se velmi aktvivně zabývám záhadologií, občas i v tomto oboru narazím na vyslovený přírodovědný nesmysl. Například:

Slyšeli jste už o údajných kontaktech Švýcara Eduarda Billyho Mayera s údajnými Pleyáďay? Vypráví o tom například knížka od Guida Moosbruggera UFO:...A přece létají (nakladatelstí Etna, Praha, 1993).

Libor Čermák
Věnuji se mnoho aktivitám. Vedu dětské kroužky, (např. turistický oddíl, deskové hry a hlavolamy, modelář, apod). Mnoho let se také zabývám různými záhadami a vesmírem. Také mne zajímá historie, zajímavá místa, turistika, tvorba křížovek do časopisů a mnoho dalšího. Nechci se také smířit s tím, že by pozemský život měl být ve vesmíru něčím ojedinělým. Děkuji také všem svým voličům, že mi i pro nové volební období pomohli obhájit mandát člena zastupitelstva MČ Praha 22

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

19.02.2019 20:03

Domnívám se,že bychom se měli věnovat tomu,aby se tyto debility neprosadily i u nás.Řada členů parlamentu je tomu nakloněna.Tady si musíme hlídat svoje.Ve Francii,která už je ve své tradiční podobě zlikvidovaná,ať se třeba pose-zblázní.Jenom to nepouštět sem.


 
Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

Ožily mi znovu vzpomínky na havárii v černobylské atomové elektrárně V. I. Lenina; chvíle, kdy jsem poznal také ústředí ukrajinských “disidentů”, včetně mladého Kučmy. Pamatuji si též sexy blondýnku Tymošenkovou

V devadesátých letech jsem byl v Kyjevě pečený vařený. Dělal jsem rozhovor s náčelníkem kyjevské milice, který se mě na závěr interwievu a pózování do objektivu zeptal: Nu što, maladěc, kakaja u vas prabléma? V domnění, že jsem asi někde vytřískal hospodu a chci rozhovorem s ním průšvih zamést pod koberec.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (4)

Opravdu se setkali v kasinu. Všude plno světel, zelené stoly trochu připomínaly obyčejné hospodské kulečníky, ale rozhodně ne ty noblesní krupiérky, které u nich postávaly, ani ty hromady barevných žetonů na okrajích stolů, kolem nichž posedávali a postávali většinou muži, ale i několik málo žen.

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Jan Padych: Bankéři z pergoly (3)

Sál se starým, značně už zchátralým pódiem, se pozvolna plnil. Dětí přibývalo,  s nimi i křik a výskot. Dvě učitelky, obě už postarší a značně nervózní, okřikují neposedné caparty a ukazují na  řady židlí, kam si kdo má sednout. Kdosi zatáhne závěsy na velkých oknech a značně se setmí.

Poslední domácí zprávy