• Čtvrtek, 12. prosinec 2019
  • Svátek má Rukojmí Simona

Západ oslavuje poslušné a nesvobodné muslimky v šátcích
Počet návštěv: 998

Západ oslavuje poslušné a nesvobodné muslimky v šátcích

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Pamatujete si na komunistické hrdinky? Byly to různé údernice, recitátorky, umělkyně poplatné režimu. Režim rád všude nastrkoval třeba Jiřinu Švorcovou... V médiích se také producírovala děvčata ve svazáckém nebo pionýrském. Pro islám je takovou svazáckou kravatou šátek.

Je proto absurdní, když média adorují nebo podporují ženy, které přijaly za svůj symbol útlaku a chlubí se tím, že chodí zahalené. Je to úplně stejné, jako kdyby v době studené války Západ adoroval údernice a recitátorky komunistických veršů. Západ tehdy naopak oslavoval ženy, které chtěly žít svobodně a nepodlehly totalitní ideologii. Proto fandil třeba Martině Navrátilové, která rozhodně neopěvovala komunistickou stranu a nechlubila se svazáckým stejnokrojem.

Dnes ale Západ opěvuje právě ty ženy, které se chlubí svou příslušností k totalitní ideologii. Na znak svého ponížení se zahalují a stádo idiotů jim tleská, protože v dobrovolném ponížení ženy vidí její svobodu. A ženy, které chtějí žít svobodně a snaží se z tenat islámu vymanit, v lepším případě ignoruje. V horším je pronásleduje stejně tak jako ty, kteří jim chtějí na cestě ke svobodě pomáhat. To prostě nejde normálním rozumem pochopit. Prozatím jsme takové výstřelky kretenismu mohli pozorovat především na Západě. Což dokumentuje třeba velkolepé nadšení z první zahalené modelky na stránkách Sports Illustrated. Takový čin je příslovečnou ranou do nohy, protože ve stejnou dobu muslimové různě po Evropě bojují za to, aby na plážích nemuseli být konfrontováni se ženami v bikinách...

Ovšem naše média také nezahálí. Nepříjemně mě pobavil článek v Deníku, kde si muslimská učitelka v Teplicích pochvaluje, jak je šátek znakem její svobody. Pochopitelně v něm i vyučuje. Pochvaluje si, jak může žákům z první ruky vysvětlovat islám. A novinářka si to pochvaluje s ní. V jedné odpovědi dokonce muslimka říká: "Náš život v komunitě ale jinak není narušen. Chodíme do modlitebny, čteme korán, učíme se číst správně arabštinu a pak si povídáme mezi sebou." Jinými slovy, nerušeně se radikalizujeme a integrovat se nehodláme. A naše média tomu tleskají. Stejně jako Rudé Právo tleskalo angažovaným komunistkám a svazačkám.

Vždy když vidím takové bláboly, servilní k islámu, vzpomenu si na ženy, kterým islám zničil život. Které musely prchnout a musí se před "tolerantními" a "mírumilovnými" souvěrci skrývat, protože jim hrozí smrt. Mnohé z uprchlých to skutečně nepřežijí a zemřou rukou svých otců nebo bratrů. Adorováním poslušných muslimek se bagatelizují ty odvážné, které se chtějí z totality vymanit. A to je přátelé velká ostuda Západu!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.05.2019 19:12

V tom případě se omlouvám já Vám,že jsem Vás napadl ohledně Vaší češtiny.Nemohl jsem vědět,že užíváte hlavně cizí jazyky.Vynecháme osobní spory a bude nám lépe.Je mi 70 let a jsem si vědom toho,že ani má čeština už není dokonalá.


 
Paul Kolman

Paul Kolman

14.05.2019 03:58

Pane Majevský omlouvám se že jsem zaměnil vaše jméno za jiné mohu vás ujistit že to nebylo úmyslně .
Ohledně chyb , bohužel psanou češtinu používám velice zřídka , pro moje působení (jak osobní tak i pracovní) jsem musel ovládat němčinu a jazyk kterým musím denně komunikovat , angličtina a francouzština ,takže se prosím nedivte že to sem tam ujede; i když si myslím že pro nějakou tu chybu se svět nezboří mimochodem když si přejdete svůj příspěvek tak se tam pár chyb taky najde( na jedničku z gramatiky by to nebylo) ale jak se říká z toho se nestřílí.
Pokud jde o moje jméno tak to co vidíte u mých příspěvků to samé jméno je na všech mých osobních dokladech i e-mail adresa pod kterou jsem zaregistrován obsahuje moje jméno; já mám totíž jednu velkou zásadu , cokoliv řeknu a nebo napíší i když někdy z chybou tak je to spojené z mým jménem (v životě jsem nevystupoval anonýmě).
Abych pravdu řekl k Rukojmý.cz jsem se dostal prostřednictvím pana Robertse a velice si vážím všech kdo přispívají zajímavými články jako pan Baťa, Olšer,Rambousek,Mann , i když někdy z něčím nesouhlasím ,ale alespoň to donutí člověka k zamyšlení.
Ještě bych chtěl dodat že jsem nikdy neměl v úmyslu mým příspěvkem někoho osobně napadat A proto by bylo na místě abych se držel přísloví “co tě nepálí nehas” a nebo jak mě pokaždé říká moje manželka “ nemáš dost svých starostí?”


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.05.2019 20:05

Mne by zase pro změnu zajímalo,kdy se údajný Kolman naučí číst?Nebo je to nad jeho síly?Spíše se jedná o člověka,který nemá žádnou sebereflexi a nedovede se omluvit za zkomolení jména.Zamindrákovaný jeliman,který se i v jediném příspěvku třikrát opakuje.Sám je hlásná troba nenávisti,kterou prý odsuzuje.Ať se nebojí a uvede své pravé jméno,jako já.Jinak bych mu doporučoval,aby se trochu vzdělal.Prážákovi je nějaký Brňák i řiti,na rozdíl od spousty těch Brňáků.Za to se tou nenávistí vždy ohání ten,kdo ji má v sobě plno.Nemohu za to,že údajně otce Kolmana trestali za opravu kostela.V jedné vsi na Benešovsku si nechali občané udělat celou novou věž kostela a žádný z nich nebyl trestán.Proto jsem vyjádřil pochybnosti,které si dotyčný vykládá jako útok na sebe.Ale to je jeho problém!


 
Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. jste dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Vzpomínka: Přišel mi v prosinci 2011 pozdrav z Číny vzkaz od Tomáše Etzlera: „Tem patetickym cechackym utokum na moji osobu se smeji. Utocit na meho 30 let zesnuleho otce je jina vec. jste dobytek. Prekrocil jste hranici Olsere. Snad Vas potkam…“

Jak baron Prášil, pardon, ne šlechtic, nýbrž právě ten potulný žvanil Tomáš Etzler poskytl nedávno dlouhatánský rozhovor pro SeznamZprávy mimo jiné odpovídal na otázky. Čína, kam se podíváš. Česko už několik týdnů řeší spory s touto komunistickou zemí.

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí

Blíží se Vánoce, ty nejkrásnější svátky v křesťanském světě; Američané se rovněž ve svém farizejském pokrytectví skrývají za Boží lásku, přičemž už přes 200 let přinášejí "demokracii" a vraždí po celé planetě.

Jednou z ukázek USA, země neomezených možností a splněných přání, bylo během desetileté americko-vietnamské války se třemi miliony zavražděných Vietnamců a Laosanů, též vánoční bombardování Hanoje koncem šedesátých let, kdy nechal pouze prezident Richard Nixon shodit větší množství bomb, než kolik bylo svrženo na Drážďany během druhé světové války. Šlo bezpochyby o nejbrutálnější nálet v historii. 

Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Napřed o rabování Poláků na hrobech Židů vyšly knihy Jana Tomasze Gross - Zlatokopové a Sousedi, dnes zase jen opakování těchto zvěrstev od autora Piotra Reszka: Hledači židovského zlata

Opět je v Polsku v prosinci 2019 další pozdvižení; přinesla ho kniha s názvem "Hledači židovského zlata", obraz svědectví o tom, jak lidé z obcí sousedících s vyhlazovacími tábory Belzec a Sobibor v Lublinském vojvodství na jihovýchodě Polska ještě i několik desetiletí po konci druhé světové války vykrádali masové hroby židovských obětí nacismu.

Poslední domácí zprávy