• Úterý, 20. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Bernard

Západ oslavuje poslušné a nesvobodné muslimky v šátcích
Počet návštěv: 782

Západ oslavuje poslušné a nesvobodné muslimky v šátcích

Eva Hrindová Článek od Eva Hrindová

Pamatujete si na komunistické hrdinky? Byly to různé údernice, recitátorky, umělkyně poplatné režimu. Režim rád všude nastrkoval třeba Jiřinu Švorcovou... V médiích se také producírovala děvčata ve svazáckém nebo pionýrském. Pro islám je takovou svazáckou kravatou šátek.

Je proto absurdní, když média adorují nebo podporují ženy, které přijaly za svůj symbol útlaku a chlubí se tím, že chodí zahalené. Je to úplně stejné, jako kdyby v době studené války Západ adoroval údernice a recitátorky komunistických veršů. Západ tehdy naopak oslavoval ženy, které chtěly žít svobodně a nepodlehly totalitní ideologii. Proto fandil třeba Martině Navrátilové, která rozhodně neopěvovala komunistickou stranu a nechlubila se svazáckým stejnokrojem.

Dnes ale Západ opěvuje právě ty ženy, které se chlubí svou příslušností k totalitní ideologii. Na znak svého ponížení se zahalují a stádo idiotů jim tleská, protože v dobrovolném ponížení ženy vidí její svobodu. A ženy, které chtějí žít svobodně a snaží se z tenat islámu vymanit, v lepším případě ignoruje. V horším je pronásleduje stejně tak jako ty, kteří jim chtějí na cestě ke svobodě pomáhat. To prostě nejde normálním rozumem pochopit. Prozatím jsme takové výstřelky kretenismu mohli pozorovat především na Západě. Což dokumentuje třeba velkolepé nadšení z první zahalené modelky na stránkách Sports Illustrated. Takový čin je příslovečnou ranou do nohy, protože ve stejnou dobu muslimové různě po Evropě bojují za to, aby na plážích nemuseli být konfrontováni se ženami v bikinách...

Ovšem naše média také nezahálí. Nepříjemně mě pobavil článek v Deníku, kde si muslimská učitelka v Teplicích pochvaluje, jak je šátek znakem její svobody. Pochopitelně v něm i vyučuje. Pochvaluje si, jak může žákům z první ruky vysvětlovat islám. A novinářka si to pochvaluje s ní. V jedné odpovědi dokonce muslimka říká: "Náš život v komunitě ale jinak není narušen. Chodíme do modlitebny, čteme korán, učíme se číst správně arabštinu a pak si povídáme mezi sebou." Jinými slovy, nerušeně se radikalizujeme a integrovat se nehodláme. A naše média tomu tleskají. Stejně jako Rudé Právo tleskalo angažovaným komunistkám a svazačkám.

Vždy když vidím takové bláboly, servilní k islámu, vzpomenu si na ženy, kterým islám zničil život. Které musely prchnout a musí se před "tolerantními" a "mírumilovnými" souvěrci skrývat, protože jim hrozí smrt. Mnohé z uprchlých to skutečně nepřežijí a zemřou rukou svých otců nebo bratrů. Adorováním poslušných muslimek se bagatelizují ty odvážné, které se chtějí z totality vymanit. A to je přátelé velká ostuda Západu!

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

14.05.2019 19:12

V tom případě se omlouvám já Vám,že jsem Vás napadl ohledně Vaší češtiny.Nemohl jsem vědět,že užíváte hlavně cizí jazyky.Vynecháme osobní spory a bude nám lépe.Je mi 70 let a jsem si vědom toho,že ani má čeština už není dokonalá.


 
Paul Kolman

Paul Kolman

14.05.2019 03:58

Pane Majevský omlouvám se že jsem zaměnil vaše jméno za jiné mohu vás ujistit že to nebylo úmyslně .
Ohledně chyb , bohužel psanou češtinu používám velice zřídka , pro moje působení (jak osobní tak i pracovní) jsem musel ovládat němčinu a jazyk kterým musím denně komunikovat , angličtina a francouzština ,takže se prosím nedivte že to sem tam ujede; i když si myslím že pro nějakou tu chybu se svět nezboří mimochodem když si přejdete svůj příspěvek tak se tam pár chyb taky najde( na jedničku z gramatiky by to nebylo) ale jak se říká z toho se nestřílí.
Pokud jde o moje jméno tak to co vidíte u mých příspěvků to samé jméno je na všech mých osobních dokladech i e-mail adresa pod kterou jsem zaregistrován obsahuje moje jméno; já mám totíž jednu velkou zásadu , cokoliv řeknu a nebo napíší i když někdy z chybou tak je to spojené z mým jménem (v životě jsem nevystupoval anonýmě).
Abych pravdu řekl k Rukojmý.cz jsem se dostal prostřednictvím pana Robertse a velice si vážím všech kdo přispívají zajímavými články jako pan Baťa, Olšer,Rambousek,Mann , i když někdy z něčím nesouhlasím ,ale alespoň to donutí člověka k zamyšlení.
Ještě bych chtěl dodat že jsem nikdy neměl v úmyslu mým příspěvkem někoho osobně napadat A proto by bylo na místě abych se držel přísloví “co tě nepálí nehas” a nebo jak mě pokaždé říká moje manželka “ nemáš dost svých starostí?”


 
Petr Majevský

Petr Majevský

13.05.2019 20:05

Mne by zase pro změnu zajímalo,kdy se údajný Kolman naučí číst?Nebo je to nad jeho síly?Spíše se jedná o člověka,který nemá žádnou sebereflexi a nedovede se omluvit za zkomolení jména.Zamindrákovaný jeliman,který se i v jediném příspěvku třikrát opakuje.Sám je hlásná troba nenávisti,kterou prý odsuzuje.Ať se nebojí a uvede své pravé jméno,jako já.Jinak bych mu doporučoval,aby se trochu vzdělal.Prážákovi je nějaký Brňák i řiti,na rozdíl od spousty těch Brňáků.Za to se tou nenávistí vždy ohání ten,kdo ji má v sobě plno.Nemohu za to,že údajně otce Kolmana trestali za opravu kostela.V jedné vsi na Benešovsku si nechali občané udělat celou novou věž kostela a žádný z nich nebyl trestán.Proto jsem vyjádřil pochybnosti,které si dotyčný vykládá jako útok na sebe.Ale to je jeho problém!


 
Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

"Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí,“ prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo. A než se jeho manželka vzpamatovala, „náhodou“ vyhořel jejich dům v Černošicích

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Bývalý náčelník generálního štábu Josef Bečvář 13. srpna 2019 u soudu z pozice svědka hájil pořízení letounů CASA pro českou armádu. Uvedl, že stroje se stoprocentně osvědčily doma i na zahraničních misích, a zmínil se též, že si nevzpomíná, že by při dojednávání nákupu zaznamenal výhrady, například k ceně.

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

Spojené státy mají přes 8 tisíc jaderných hlavic, rozmístěných na stovkách svých vojenských základen po celém světě. Jen na německém území je rozmístěno na 35 tisíc amerických vojáků ne desítkách základen, kde je také asi 17 tisíc amerických civilistů ve službách armády; všichni by se prý měli z Německa stěhovat..

Poslední domácí zprávy