• Úterý, 20. srpen 2019
  • Svátek má Rukojmí Bernard

Sebereme vám vaše děti aneb svoboda projevu v Německu současnosti
Počet návštěv: 720

Sebereme vám vaše děti aneb svoboda projevu v Německu současnosti

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Už nesdílejte ani ta historická fakta. Otevřené názory pouze v soukromí. Úřady vás sledují, posuzují a nařizují. Šikana a totalita nové doby? Je patriotismus sprosté slovo? Migrace je tabu, ale záškoláctví je povoleno. Blázinec...  

Skandální výsledky průzkumu zveřejnil Německý Institut pro veřejné mínění. Žijeme v době bláznů a šílenců?

Po přijetí zákona o cenzuře v roce 2018 jsou v Německu tabu již i historická fakta a šrouby svobody jsou utažené téměř na maximum. Úřady stále více a více nařizují, co lidé říkat smějí a co nesmějí. O závažném vývoji v zemi neprobíhá diskuse a postoje a obavy občanů nejsou brány vážně. Za kritiku vládní migrační politiky jsou lidé už i trestně stíháni. Zachrání Německo záškolačka Greta na svém klimatickém tour po Evropě?

Z výsledků výzkumu vyplívá, že mezi blízkými přáteli si dovolí mluvit upřímně a otevřeně 59% Němců, ale na veřejnosti jen 18%. Dvě třetiny občanů jsou přesvědčeny, že dnes musí být v Německu člověk velmi, velmi opatrný ohledně témat, protože některá jsou prý velice citlivá a přípustné jsou pouze některé názory ohledně těchto citlivých témat. Jedním z nejcitlivějších je pro většinu respondentů problematika uprchlíků, islámu a muslumů. 71% Němců si myslí, že na toto téma musíte mluvit velmi obezřetně. Nebo raději vůbec, že?

Říkám si, že obezřetnost a citlivost jsou jedna věc, ale odsoudit novináře jen proto, že sdílel historickou fotografii Velkého jeruzalémského muftího Mohameda Amína al- Husajního potřásajícího si rukou s nacistickým pohlavárem v Berlíně (1941), ač byl odvolacím soudem později očištěn je velká výstraha a hrozba! Demagogie a faleš. To chtějí Němci už i popírat historii a překreslit ji dle těch dnešních korektních a multikulturalistických hodnot? Z Německa jde opět strach.

O čem můžete v Německu v klidu psát a bez obav mluvit i na veřejnosti jsou témata o klimatu, rovných právech, nebo nezaměstnanosti. Musím se smát tomu klimatu, protože zrovna včera byla v Německu ta slavná záškolačka Greta a dle paní kancléřky Merkelové právě ona přiměla německou vládu zrychlit boj proti změnám klimatu.

Tak to německé vládě gratuluji, ale když si díky masovému záškoláctví inspirovaného Gretou jedna škola z Mannheimu dovolila pokutovat rodiny čtyř záškoláků částkou 88 eur, tak to úřady zrušily a nátlaková shromáždění mohou od podzimu vesele pokračovat dál, protože si myslím, že si tito mladí klimatičtí bojovníci protesty pošetří až na nový školní rok.

Mimochodem mladá Greta dnes dostane ocenění ve Francii a se svými otázkami života a smrti a s tím jak zahránit Svět vystoupí i v parlamentu. Třeba přiměje i francouzskou vládu k tomu zrychlenému boji, bohužel ne k boji proti nezvládnuté migraci, ale proti klimatickým změnám. Paříž dále ocenila pašeračku lidí Racketteovou medailí a její neziskovce poděkovala sumou 100.000 euro za záchranu uprchlíků z peněz daňových poplatníků! Tak teď nevím, jestli je větší blázinec Berlín, nebo Paříž, ale zpět do toho německého.

Patriotismus je v Německu citlivé téma pro 41% Němců a obávají se cejchu extrémního pravičáka, kdybi se snad projevili jako vlastenci. Politici stejně tak, nechtějí li čelit osobním útokům. Myslím, že většině německých politiků se to daří skvěle a dokud budou zarputile podporovat evropskou integraci a globalizovanou ekonomiku, tak se nemusí ničeho bát. Snad možná jen svých občanů jednoho dne. Svobodně se můžete vyjádřit již pouze v soukromí, myslí si 35% Němců.

Většině Němců (71%) to už leze na nervy! Tomu se skutečně divit nelze. Vybavuje se mi text K. Kryla...zakázali zpívat a bylo jim to málo, tak poručili dětem, modlit se jak si přálo veličenstvo Kat ( bruselská šlechta).

Východní Němci jsou nespokojenější ještě více nežli zbytek Německa, protože mají stále živé vzpomínky na totalitní šikanování komunistického aparátu. Není současné Německo také již pomalu totalitní zemí?

Když němečtí manželé založili fb skupinu, která kritizovala migraci, tak on dosta 9 měsíců s tím, že pokud se objeví znovu před soudcem, skončí ve vězení a manželka dostala pokutu cca 30.000 korun. Co mi však přijde 100 krát horší a nejhorší je to, že vám v Německu za sdílené a údajné xenofobní názory mohou odebrat i děti!!! V lepším případě vám domu pošlou "vychovatele", aby hlídal vaši konverzaci a případně pro blaho a dobro dítěte ve jménu té nové doby i zasáhl!!

Přijde mi to děsivé. Ne, ono je to děsivé. Ten Orwell měl asi v té odporné vizi 1984 pravdu. Pamatuji jak mi bylo po zhlédnutí filmu špatně a podruhé ho vidět určitě nechci, ale mám čím dál více větší dojem, že jinak to už skončit ani nemůže.

"Držte hubu a krok, nebo říkejte to, co chceme slyšet o multikulturalismu, přínosech migrace a rozmanitosti, nebo vám sebereme děti." Kde to žijí ti Němci?

Podle britského zpěváka Morrisseyho žijeme v době idiotů. Prohlásil to poté, co mu byly z vlaků a stanic v Liverpoolu a okolí odstraněny plakáty propagující jeho nové album, a to proto, že byl v USA v tv pořadu Tonight Show s odznakem pravicové strany For Britain. Svoboda jako řemen všude kam se podívám a tuto pro mě nepřirozenou, zhoubnou a prolhanou dobu bych asi lépe nevystihl, ale již to slovo raději psát znovu nebudu.

A protože v německých volbách výrazně uspěli Zelení, tak myslím, že Německu již bohužel nepomůže nikdo a nic. Je mi to líto.

Zdroje: Gatestone Institute: Judith Bergman: Německo: šokující autocenzura.....Echo24: Otázka života a smrti...Pl: Vezmou za vděk i Českem, varuje před migranty profesor od Klause mladšího..

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

22.07.2019 20:18

Svým vojenským vpádem na území muslimských zemí pod praporem USA - NATO, jsme odstartovali dnes nezastavitelné procesy. Víme přece, jak dopadla Hitlerova Třetí říše, víme, jak dopadlo Japosko. To jsou nejnovější, fakty zdokumentované dějiny. Co mohl čekat šílenec Hitler, co mohl očekávat Hirohito s generálními štáby a se svými propagandisty, co zfanatizovali dav, aby šel do boje proti zemím, jež si chtěli násilím šílenci porobit? To přece dobře víme, jak dopadlo "Konečné řešení" po agresora a "Tora, Tora, Tora!" pro Japonsko. Tam hledejme odpověď na naši současnost. O těch procesech si můžeme psát, můžeme mít mohost pohledu z různých úhlů, ale to je asi tak všechno. Procesy, které jsme svou agesí a vpádem na cizí území způsobili, se nedají se zastavit. Budiž nám mementem osud těch, kdo věřili ve vítězství brutality a násilí, jako nástroje k ovládání světa. Vždy se to válečníkům zadrhne. Vedou marný boj. Němci a Japonci den odplaty, hodinu H už prožili. Už ví, co to obnáší. Nás to teprve čeká. V žádném případě nás to nemine. Vybudovat civilizaci na troskách měst se statisíci mrtvých prostě nejde. Taková společnost je vždy, bez výjimky určena k zániku. Zkáza bude bolet, tak jako bolela ty, co se již před námi o světovládu (bezúspěšně) pokusili. "Těšínská jablíčka" nám jsou k ničemu. Mnozí dnes prozřeli, mnohé to ještě čeká. .....Mějte se hezky. ......PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

22.07.2019 19:44

Jenom to potvrzuje to,co tady tvrdím.SRN se propadá zpátky k Hitlerovi a jeho NSDAP.A to i po oficiální linii.Odebírání dětí za účelem ovlivňovat jejich myšlení šlo NSDAP skutečně dobře.A stejný systém nastupuje znovu a je vydáván za demokracii.Tak vzhůru do pokračování protektorátu v německém provedení.Čeští politici na následky podrobení se Německu asi zapomněli.


 
Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Poznal jsem operního pěvce Plácida Dominga osobně v Římě, pomluvy pro údajné anonymní obvinění ze sexuálních obtěžování pěveckých hvězdiček v 80. letech jsou výmysly; Havel tak činil se svými milenkami legálně

Legendární operní zpěvák a dirigent Plácido Domingo čelí obvinění, že řadu žen nutil k sexuálním stykům. Údajně jim nabízel práci a trestal je, když jeho návrhy odmítly. Informovala o tom v úterý agentura AP. Osmasedmdesátiletý Domingo tato obvinění označil za „hluboce znepokojivá a tak, jak byla představena, za nepřesná“. Dodal, že se domníval, že veškeré jeho chování a vztahy byly přijímány kladně a se souhlasem.

"Radovan Krejčíř a jeho rodina si mohou být jisti, že v naší péči je v bezpečí,“ prohlásil mluvčí jihoafrické vězeňské správy Singabakho Nxumalo podle serveru Ewn.co.za. Stížnosti odmítl jako neopodstatněnou...

Život Radovana Krejčíře v johannesburgské věznici Leeuwkop s maximální mírou ostrahy, kde si Čech odpykává pětatřicetiletý trest, není ohrožen, ujistila právě jihoafrická vězeňská správa podle místních médií. Reagovala tak na tvrzení Krejčířových příbuzných, kteří si v tisku stěžovali, že Čech bude brzy zavražděn, pokud nebude z Leeuwkopu přeložen do jiného zařízení.

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Exministryně obrany Parkanová pro Bushe s kreslířem Výčítalem bryskně, jako kdysi Gustav Brom bleskem sepsal píseň pro Gagarina, stvořila a nazpívala na stejnou melodii kukaččí hit: “Dobrý den, prapore hvězd a pruhů! Vítej, radare…”

Bývalý náčelník generálního štábu Josef Bečvář 13. srpna 2019 u soudu z pozice svědka hájil pořízení letounů CASA pro českou armádu. Uvedl, že stroje se stoprocentně osvědčily doma i na zahraničních misích, a zmínil se též, že si nevzpomíná, že by při dojednávání nákupu zaznamenal výhrady, například k ceně.

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

I přes údajný konec studené války mají jaderné zbraně hlavně její bývalí aktéři - Rusko a USA: Rusko cca 5000 strategických hlavic, USA 8000 hlavic; zbývajících cca tisíc je rozděleno mezi Francii, Velkou Británii a Čínu…

Spojené státy mají přes 8 tisíc jaderných hlavic, rozmístěných na stovkách svých vojenských základen po celém světě. Jen na německém území je rozmístěno na 35 tisíc amerických vojáků ne desítkách základen, kde je také asi 17 tisíc amerických civilistů ve službách armády; všichni by se prý měli z Německa stěhovat..

Poslední domácí zprávy