• Pondělí, 13. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Markéta

Prezident Zeman míní s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci.
Počet návštěv: 2493

Prezident Zeman míní s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci.

- Břetislav Olšer - Článek od - Břetislav Olšer -

Prezident Miloš Zeman chce s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci. Kosovo pak zrušilo svou účast na summitu V4 v Praze, zdůvodnilo to vnitropolitickou situací.

Zeman o stažení uznání samostatného Kosova promluvil 11. září 2019 na tiskové konferenci po setkání se srbským prezidentem Aleksandarem Vučičem. Naznačil přitom, že on takovou možnost podporuje.  Už po příletu do Bělehradu Vučičovi řekl, že má rád Srbsko a Srby, ale nemá rád Kosovo.Výsledek obrázku pro zeman srbsko kosovo

Uvedl, že haagský mezinárodní tribunál nedávno vydal zprávu, ve které vyslovuje podezření z válečných zločinů kosovských politických představitelů.  Prezident poukázal na následnou rezignaci kosovského premiéra Ramushe Haradinaje. „Dovolte mi vyjádřit osobní, ale o to silnější mínění, že stát, v jehož čele jsou váleční zločinci, nepatří do společenství demokratických států,“ poznamenal prezident.

Haradinaj v červenci 2019 podal demisi poté, co ho žalobce zvláštního tribunálu pro Kosovo v Haagu, který vznikl v roce 2017, předvolal jako podezřelého ze spáchání zločinů za války v Kosovu v letech 1998-1999. Později se podrobil výslechu před zvláštním tribunálem v Haagu a na radu právníků odmítl vypovídat. 

Začátek srbské tragédie: 17. února 2008, kdy byl ustaven albánsko-islámský stát Kosovo v čele s Hashimem Thaçim, drogovým mafiánem a zbohatlíkem na prodeji lidských orgánů zavražděných Srbů... V roce 2008, kdy Kosovo vyhlásilo 17. února nezávislost na Srbsku; vznikl albánsko-islámský stát Kosovo v čele s Hashimem Thaçim, albánským drogovým mafiánem a zbohatlíkem na prodeji lidských orgánů zavražděných Srbů v tzv. „Žlutém domě“...Když ještě byla Jugoslávie svobodná... Snímek Břetislav Olšer

Parlament autonomní oblasti tak prohlásil Kosovo za demokratický, světský a multietnický stát, oficiální orgány a představitelé Srbska však nezávislost odmítají uznat a považují oblast nadále za součást Srbska, postoj ostatních států není jednotný. Kdo má pravdu? Snad víc napoví stručný výpis z dávné historie; Kosovo a sousední Metochii dodnes považují Srbové za kolébku (a zároveň i hrob) své středověké státnosti (království Raška a pozdější sjednocené Srbsko) i za duchovní centrum země – v městě Peči bylo od 13. Století až do roku 1766 sídlo srbského patriarchy.

Krvavá bitva z 28. června 1389 se odehrála na Kosovském poli a skončila vítězstvím Turků; z politického hlediska znamenala pro Srbsko katastrofu a hluboce ovlivnila následné dějiny Evropy. Během následující nadvlády Osmanské říše nad balkánskými národy, trvající pět staletí; převzata byla tehdejší státní víra – islám.

Muslimové v Kosovu měli tu výhodu, že se vyhnuli perzekucím a odvodům daní. Ke změně etnicko-náboženské situace Balkánu také přispěla „daň krve“ (povinné odvody křesťanských chlapců a vyvraždění velké části původní slovanské (křesťanské) šlechty Turky.Výsledek obrázku pro foto olser islám kosovo

V roce 1941, kapitulovala Jugoslávie a větší část území Kosova zabrala fašistická Itálie, která ho připojila k satelitnímu státu Albánskému království. V Kosovu začala etnická čistka, v jejímž průběhu bylo Albánci zavražděno přes 10.000 Srbů a své domovy muselo opustit 70.000 srbských rodin…

Roku 1997 vypukla v Kosovu občanská válka mezi UÇK a srbskými jednotkami. Z Kosova začali prchat někteří obyvatelé. Albánci páchali etnické čistky na srbských rodinách, které žily uprostřed albánské většiny. Kosovská osvobozenecká armáda UÇK se postupně dostávala do popředí a z rozhodování o Kosovu vytlačovala umírněné představitele demokratických sil, v jejichž čele byla Demokratická liga Kosova. UÇK začala likvidovat i některé své oponenty uvnitř i vně své organizace, kteří nesouhlasili s jejím postupem.

A v tomto místě je nezbytné znovu připomenout to nezrůdnější dějství prezidenta Kosova Hashima Thaçiho. Pojďme nyní tedy v časovém posunu až do roku 2008, kdy se konaly únosy Srbů z Kosova do sousední Albánie, jejich vraždění a následný prodej z nich získaných tělesných orgánů šokoval svět. Dnes již bývalá žalobkyně haagského tribunálu Carla del Ponteová v knize “Lov: Já a váleční zločinci”. V této souvislosti Ponteová zmínila i nynějšího prezidenta Kosova Hashima Thaçiho.

Zvláštní bylo, když "zvláštní" vyšetřovací skupina EULEX vedená Johnem Williamsonem ukončila vyšetřování těchto zrůdných případů obchodování s částmi lidských těl v Kosovu, k nimž docházelo na přelomu konce devadesátých let a začátku 21. století.

(EULEX – The European Union Rule of Law Mission in Kosovo, je mise Evropské komise k prosazování práva v Kosovu; měla „zajistit“ naplňování rezoluce 1244 RB OSN, která byla zahájena 9. prosince 2008…)

Láska jako trám mezi Thaçim a Clintonovu; to má Bill za Moniku... foto: Reuters..

Ponteová obvinila navíc představitele správy OSN v Kosovu, že vyšetření hrůzných zločinů páchaných UÇK zabránili. S gustem nepostižitelného mocipána prý umí soud v Haagu rafinovaně ničit dokumenty o páchaných zvěrstvech, odmítá po známosti prominentní korunní svědky a nenápadně až plíživě se infiltruje do současného politicky organizovaného zločinu.

Budou ještě někdy vyšetřeny souvislosti s událostmi v tzv. „Žlutém domě“ a bude sděleno obvinění z válečných zločinů také bývalým velitelům Osvobozenecké armády Kosova (UÇK), včetně členů jejího Generálního štábu? Albánští povstalci zajaté Srby odváželi na sever Albánie. Tam z nich vybrali mladé a zdravé, které pak zabili a jejich nepoškozené orgány prodali překupníkům, citovala Ponteová.

Po brutální a krvavé kosovské válce z let 1998 až 1999 zbyly dodnes stovky pohřešovaných kosovských Albánců i Srbů. Předpokládá se totiž, že v průběhu konfliktu v Kosovu bylo nejméně 300 srbských válečných zajatců dopraveno do Albánie, kde se pravděpodobně dostali do rukou „černých transplantologů“. Řekl tehdejší náměstek prokurátora Srbska pro válečné zločiny Bruno Vekarič. Je NATO na to, aby zachraňovalo lidské životy a bránilo svět před humanitárními krizemi?

Vzpomínka na US Army... Snímek Břetislav Olšer

S pomocí NATO se bojovalo i v bývalé Jugoslávii… Snímky Břetislav Olšer

Podle informace BBC Mezinárodní tribunál pro válečné zločiny zničil některé důkazy o unášení Srbů, kteří byli zabíjeni, aby posloužili jako nedobrovolní dárci. Reportéři BBC také zjistili, že únosy se odehrávaly nejen před a za dob války v Kosovu či během bombardování Jugoslávie letouny NATO, ale i poté, co Slobodan Milošević ustoupil z politické scény a v Kosovu byly rozmístěny mezinárodní síly.

Ponteová po marném boji za spravedlnost a vyhrožování raději opustila místo haagské prokurátorky a nechala se přeložit ze Švýcarska jako velvyslankyně do Argentiny. V květnu 2009 se sice objasňování děsivých činů obchodování s lidskými orgány z umučených Srbů posunulo o kousek dál, když se pátrání ujal švýcarský senátor Dick Marty, jenž se dostal do médií pro své úspěšné vyšetřování aféry okolo tajných evropských věznic pro podezřelé teroristy, zajatých Američany a umístěných ve dvaceti věznicích mimo americkou jurisdikci, mj. v Polsku.

Srbský prokurátor pro válečné zločiny Vladimir Vukčevič přiznal, že s Dickem Martym spolupracoval. Reportérům agentury AP ukázal stohy dokumentů, které mu Marty předal. Nic víc. Co bylo obsahem písemností odmítl sdělit. Důvod? Zatím ochrana svědků, o nichž se v dokumentech píše. Co je však zásadní? Vukčevič prý zná i jména příjemců “lidského materiálu”, tedy orgánů získaných ze zabitých Srbů. Deník Washington Times dokonce zjistil, že mezi “obdarovanými” jsou také dva bohatí Evropané – Švýcar a Němec. Skutek utek...

Hlavou tohoto dobře organizovaného bestiálního způsobu vydělávání peněz byl podle mnohých svědectví sám Hashim Thaçi, jeden z předáků UÇK, který byl v  té době premiérem tzv. samostatného Kosova. Studoval filozofii a historii na univerzitě v Prištině. Po studiích emigroval do Švýcarska, kde se seznámil s představiteli albánské komunity. Byl jedním ze zakladatelů albánského hnutí odporu, napojeného na albánskou mafii.

V březnu 1994 se stal politickým velitelem UÇK, kde dostal přezdívku „Snake” (Had). V roce 1998 zahájil tajná jednání s americkými vyjednavači, v kontaktu byl s tehdejší ministryní zahraniční věcí USA Madeleine Albrightovou.  Díky těmto kontaktům si vysloužil přezdívku “miláček Albrightové. Dosavadní výsledky vyšetřování “vražedné kosovsko-albánské kauzy” ukazují, že nynější kosovský prezident Hashim Thaçi se asi viděl v “metodách” chorvatských Ustašovců; vydělal si údajně nejmíň čtyři milióny dolarů na prodeji orgánů srbských zajatců.

Byl u toho též kníže Karel Spáč I...

Za vším hledej tzv. nezávislost Kosova; tu považuje kníže Karel Spáč I. i Albrightová za svůj největší politický úspěch, ale objevují se i pochybnosti. Zejména vzhledem k jejím obchodním aktivitám, které v Kosovu poté měla. Jak by také ne; všemožné angažování na straně Albánců se bývalé šéfce americké diplomacie na stará kolena vyplatilo.

Za 20 milionů eur (485 milionů korun) prodala její firma Albright Group jako spoluvlastník firmy Ipko, hlavního mobilního operátora v Kosovu, svůj vlastnický podíl. Kosovský Telekom má více než milion předplatitelů v mobilní síti a asi 100 000 uživatelů pevných linek.

Finanční zručnost a politický protekcionismus i známost s Thaçim udělaly své. Při oslavné vzpomínce na započetí šéfování ministerstvu zahraničí USA si může Maruška ze Smíchova spokojeně zamnout ruce… Holt, já na bráchu, Thaçi na mě...

Když Havel oslavoval: http://hedvicek.blog.cz/1111/narozeniny-starickeho-mocnare

Vyšetřování obchodu s lidskými orgány začalo v Srbsku poté, co vyšla kniha Carly del Ponteové. Uvedla v ní, že kosovští Albánci unesli po 12. červnu 1999, po příchodu sil NATO do Kosova, a převezli do severní Albánie 100 až 300 Srbů. Švýcarská vláda poté informovala Kosovo, že jeho nově jmenovaný velvyslanec Naim Mala, Thaçiho blízký přítel, není v zemi vítaný.

„Svědek“, který byl přítomen vyjmutí srdce srbského zajatce na severu Albánie, oznámily srbské noviny „Večerni novosti“, stejně jako několik jeho přátel absolvoval čtrnáctidenní „školení“ pro vyjmutí orgánů. Učili se tomu na figuríně z plastické hmoty. Zúčastnil se rovněž přepravy srdce na letiště u Tirany, kde mělo být prodáno.Zakrvácené ruce
 
„Nevěděli jsme, že se to dělá pro kriminální cíle. Stál jsem vedle zajatce, a D. mi ukazoval na jeho prsou, jak mám řezat. Kdy uviděl zajatec skalpel, začal křičet a prosit o milost, začal se nám vytrhávat, drželi jsme ho ale pevně. Dostal jsem strach a začal jsem se třást. Kdybych řekl, že to nemohu a nebudu, bylo by to neplnění rozkazu, a byl bych zastřelen. To vím, protože předtím už zastřelili dva lidé, kteří to odmítli dělat, a jednoho zranili“, citují noviny výpověď očitého svědka.

Svědek popisoval rovněž operaci, jíž se zúčastnili také dva lékaři. Jeden z nich mu před operací poskytl instruktáž o odebírání orgánů. „Řekli mi, abych udělal další horizontální řez dole (…) třetí řez bylo třeba udělat nahoře, ale to už udělal lékař, protože viděl, že se mi třese ruka a že ztrácím hlavu.“

Podle jeho výpovědi došlo mezi oběma lékaři k hádce, protože jeden zapomněl „nůžky na přeštípnutí žeber“. Svědek udělal řez od průdušnice až k břichu, musel se ale zastavit, protože zajatec křičel bolestí a prosil o slitování. „Byli jsme celí zakrváceni, krev tekla proudem. Zajatec ztratil vědomí a už se nehýbal“, citují srbské noviny.Výsledek obrázku pro foto olser humanitární bombardování

Následně Spojené státy, páteř případných vojenských operací, schválily použití síly v Kosovu a 23. března 1999 mohly začít letecké útoky NATO na Jugoslávii, což skutečně nastalo následující den. Jestliže při předcházejících bojích uprchlo do okolních zemí zhruba 150 tisíc Albánců, pak za 78 dní bombardování NATO činil počet uprchlíků hrozivých 800 tisíc Albánců a 100 tisíc Srbů… Václav Havel – humanitární bombardování…

Připomenutí Havlových slov: “Domnívám se, že během zásahu NATO v Kosovu existuje jeden činitel, který nikdo nemůže popřít: nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární: to, co je zde ve hře, jsou principy, lidská práva, jimž je dána taková priorita, která překračuje i státní suverenitu. A to poskytuje útoku na Jugoslávskou federaci legitimitu i bez mandátu Spojených národů. Ale na základě své osobní zkušenosti jsem stejně silně přesvědčen, že jen čas dovolí objektivně zhodnotit to, co se děje v těchto dnech v Jugoslávii a dopad na NATO…”

Vzpomínám si rovněž, jak jsem byl se skupinou českých novinářů v Bělehradu na ministerstvu zahraničí, když se tam počítaly škody po barbarských náletech. Bohužel, také s účastí Česka, které bylo čerstvým členem NATO. Dívali se na mě z patra, byl jsem prý podobný svým plnovousem Vuku Draškovićovi, co zastával před časem zrovna post ministra zahraničí. Nebyl populární hlavně proto, že jeho působení v této funkci bylo výrazně orientováno na EU a právě na NATO…

Když jsem se identifikoval, vzpomněl na bělehradského rodáka Prof. Rajko Dolečka a Jiřího Dienstbiera staršího, byla ruka v rukávě. Jediným Čechem, který v té době v bývalé Jugoslávii z pověření OSN pobýval, byl totiž právě Jiří Dienstbier starší, zvláštní zpravodaj OSN pro lidská práva také v Bosně a Hercegovině a Chorvatsku. A ten opakovaně prohlásil, že k masovému exodu Albánců a jejich humanitární krizi došlo až v souvislosti s bombardováním NATO.

Etnické čistky z let 1999 a 2004, kdy bylo vyhnáno přes 300 tisíc lidí, vypáleno 52 tisíc domů, zničeno 130 křesťanských kostelů a klášterů…? Human Rights Watch uvedla a potvrdila Dienstbierova slova, že bylo více než 500 civilistů zabito při úderech NATO v bývalé Jugoslávii... http://www.rukojmi.cz/clanky/1358-havel-mravni-rad-musi-byt-vychodiskem-nalety-nato-na-srbsko-jsou-ale-vylucne-humanitarni

V roce 2008, kdy Kosovo vyhlásilo 17. února nezávislost na Srbsku, byl Thaçi kosovsko-albánským premiérem. Než byl zvolen prezidentem, stál přes rok v čele kosovského ministerstva zahraničí…

Jeho přičiněním je hrdinou současného Kosova Lavdrim Mužadžerih; kdysi pracoval na americké základně v Camp Bonsteel, dnes je z něho „svatý válečník“, jeden z deseti nejdůležitějších velitelů Islámského státu v Kosovu. Na internetu nyní koluje video, jak uřezává jednomu z vězňů hlavu… Klasika dle USA – v Afghánistánu postavili Usámo bin Ládinovi pevnost Tora Bora, aby jim pak bez skrupulí sestřelil newyorská Dvojčata. Komu není rady, tomu není pomoci, že boys z Bílého domu…?

A kde hledat kořeny islamismu v Kosovu? Což tak v pozici, kterou nyní zastává někdejší velitel povstalecké Kosovské osvobozenecké armády (UÇK) Thaçi, co je od 7. dubna 2016 prezidentem Kosovské republiky; stal se hlavou nejmladšího evropského státu na pět let.

Organizace Islámský stát před časem zveřejnila video s názvem „Islám je otázkou cti: vzkaz lidem na Balkáně“. Region, v něm se označila za novou frontu džihádu v Evropě. Tato hrozba roste, Albánie a obzvláště Kosovo totiž patří v poměru na počet obyvatel mezi největší „dodavatele“ bojovníků IS a dalších džihádistických uskupení v Sýrii a Iráku. http://www.rukojmi.cz/clanky/1768-usa-si-upravily-heslo-divide-et-impera-rozdel-a-panuj-na-znic-rozdel-mezi-lichvarske-banky-a-ovladej-ze-je-hanba-nefackuje

Kosovo má dnes přes 800 mešit. 240 z nich bylo postaveno po válce a byly nařčeny, že pomáhají indoktrinovat novou generaci wahhábismem. Během posledních dvou let identifikovala policie už 314 Kosovanů – včetně dvou sebevražedných atentátníků, 44 žen a 28 dětí, kteří odešli do zahraničí, aby se připojili k bojovníkům islámského státu. A to je nejvyšší počet radikálů na osobu v Evropě; odkud se tam vzali?

Odpověď je nasnadě; je totiž veřejným tajemstvím, že během bombardování Jugoslávie na jaře 1999 byl Thaçi jedním z hlavních spojenců NATO a jedním z několika málo všehoschopných osob, se kterými NATO koordinovalo své útoky. Sám Thaçi jednou nabubřele prohlásil: „Není pravda, že NATO nemělo v Kosovu pěchotu. Pěchota NATO – to jsme byli my! UÇK…!”

Muslimští útočníci, pašeráci drog a teroristé z UÇK byli odměněni vlastním územím, na němž se nyní „nezávislé“ Kosovo, odjakživa srdce Srbska, změnilo pod dohledem USA a jejích financováním radikálního islamismu jen v další náborové území teroristů Islámského státu; jakoupak brož si dá Albrightová tentokrát pro setkání se svým miláčkem Thaçim; bude ve tvaru pokoutně prodaného lidského orgánu, třeba srdce… ?

Na závěr srovnání zrůdných činů "miláčka" Thaçiho se současnou a pochopitelnou reakcí prezidenta Miloše Zemana, který chce s českými ústavními činiteli projednat, zda by bylo možné, aby Česká republika odvolala uznání Kosova samostatným státem. Podle něj totiž v čele této země stojí váleční zločinci. Kosovo pak zrušilo svou účast na summitu V4 v Praze, zdůvodnilo to vnitropolitickou situací.

Inu, prezident Zeman oprávněně poukázal na následnou rezignaci kosovského premiéra Ramushe Haradinaje. „Dovolte mi vyjádřit osobní, ale o to silnější mínění, že stát, v jehož čele jsou váleční zločinci, nepatří do společenství demokratických států,“ poznamenal. Neměl snad pravdu ve srovnání se Schwarzenbergy, Fialy či Kalousky a další havloidní svoločí…?

Na Madeleine Albrightovou jedině s broží kejhající husy na klopě…http://www.rukojmi.cz/clanky/1324-je-rusko-jediny-evropsky-stat-jenz-anektoval-uzemi-ciziho-statu-a-co-gibraltar-falklandy-severni-irsko-kosovo

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/milos-zeman-srbsko-kosovo-odvolani-uznani-samostatnosti.A190911_124431_zahranicni_kha

http://www.rukojmi.cz/clanky/1105-z-jakeho-lidskeho-organu-si-udela-albrightova-broz-na-setkani-s-kosovskym-hashimen-thacim

Když NATO krylo v Kosovu narkomany, kuplíře a kšefty s lidskými orgány…

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 

22.09.2019 08:14

Je zcela nezpochybnitelné, že anexí Kosova aliancí NATO jde o naprosté rozdělení Slovanů a rozdrobení jejich možné spolupráce ve slovanské vzájemnosti. Primární bylo a je poškodit vztahy, vazby mezi našimi národy, aby vznikly takové neshody, které nám brání ve znovusjednocení. Vždyť se říká: "Rozděl a panuj!" Jde o to, naprosto nás od sebe rozloučit neprostupnou stěnou a uměle vyvolaným nepřátelstvím. To zaručuje, že slovanské kmeny, národy dnes nemohou společně jednat a vystupovat jednotně ve svých zájmech. Naopak, jde o to, abychom se co nejvíce nenáviděli a v případě konfliktu šli do bratrovražedné války, která má za účel naši likvidaci, konečné řešení. Tu máme provést na základě vzájemného střetu. Tím Slovanstvo popře své právo na svou existenci. Ta vždy spočívá v tom, že národy vzniklé z jednoho, v našem případě slovanského kmene, jsou vedeny propagandou nepřítele ke vzájemnému vyhlazení. Předchůdci dnešní sebranky made in USA zvolili stejnou taktiku na indiánské kmeny. Ty potom po intrikách dobyvatelů vraždily samy sebe. Byl jim vytvořen obraz nepřítele ve vlastních řadách. Tím umožnili anglosaským dobyvatelům nadvládu nad jejich územím. Stejnou taktiku zažíváme v současnosti. Poláci prožívají opět chvíle slávy, kdy mohou počítat s tím, že zaútočí spolu s NATO na území RF. Dělají vše pro to, aby tento cíl útočné alianci umožnili. Neuvědomují si, že je "strýček Sam" má rád asi tak stejně, jako je měl v lásce Hitler a Goebbels. Stejné smlouvy o naútočení a spolupráci, stejné pohrdání těmi, kdo se chytili do propagandistické sítě státní mocí cizáckého organizovaného podvodu. Ty následky byly mimořádně kruté. Jsme trpěni pouze jako levná pracovní síla do té doby, než se nás podaří v co největší míře vyhubit. Kosovo je předobraz naší zkázy ve světovém měřítku. Tento osud je nám chystán. Ten, kdo si myslí, že to tak zlé není, by měl vycházet z toho, co se skutečně stalo a zařadilo se mezi nezpochybnitená dějinná fakta. Tím je naprostá zkáza slovanského obyvatelstva v kolébce evropského křesťanství, kosovské oblasti. Toto je náš úděl, tam jsme za pomoci podvodů a lží nasměrováni. Kalkul, že máme sami sebe vyhladit, ja na stole. To není hra, to je fakt. V případě Kosova jsme, vedeni propagandou zla, podpořili muslimy a jejich mafie. Na slovanské bratry v ohrožení jsme úplně zapomněli! Nechali jsme zničit a rozbourat všechny křesťanské svatyně na jejich území, které od nepaměti obývali. Podpořili jsme ty, kteří vše naprosto zničili, protože k tomu měli oprávnění od světového hegemona. I my jsme tak dali základ k likvidaci slovanské rasy. Co tedy lze očekávat...? Zrazujeme sami sebe, jsme štváni do bitev proti sobě a našim slovanským zájmům. Nechali jsme se rozdělit jako štvaná zvěř při honu. Na území Kosova vyrostla americká vojenská základna. O to šlo vraždící velmoci především. Tisíce mrtvých, obětí amerických intrik, na tomto území ji vůbec, ale vůbec nezajímají. Pokud jsme tak hloupí, že nejsme schopni tyto intriky přečíst a postavt se jim, nic jiného, než zkáza nás nečeká. V tuposti některých našich státních představitelů se vznáší anděl smrti. Pokud se shrbíme a skloníme bezmocně hlavy, tak na nás v blízké budoucnosti s oprátkou čeká mistr kat. Nesmíme se v naší montovně bát. Je třeba být jednotní a pevní ve svém přesvědčení. Jen tak v prostředí intrik přežijeme. Opírejme se jeden o druhého a o to víc pohrdejme zrádci našich národů v našich řadách. Obnovujme vzájemnost slovanských kmenů, států. Jen tak přežijeme. Jiná cesta k naší budoucnosti nevede. .....Mějte se hezky. ......PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Petr Majevský

Petr Majevský

21.09.2019 19:12

V tomto případě má Zeman pravdu a tehdejší ministr,nedoučený hajný Schwarzenberg,se přátelil s výše uvedeným šéfem Kosova.Jen dokázal,že mu nejde o nějakou demokracii,ale o faktickou likvidaci národů.Uznání Kosova je nesmytelnou černou skvrnou na českém národu.Díky tolik chválenému polofašistovi.Podporují ho stejně smýšlející politici z mnohých partají.


 
 Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Smrt francouzského řidiče autobusu způsobili čtyři černoši, mluvit se o tom nesmí

Poslední dny vzbuzují velké emoce zprávy o francouzském řidiči autobusu Philippe Monguillota, kterého k smrti ubili jacísi čtyři týpci. O původu, barvě kůže, jménech a tak dále dotyčných srabů se média úmyslně nezmiňují, natož aby zveřejnila fotku. Díky tomu naprostá většina normálně uvažujících má jasno, co asi tak byli ti hajzlíci zač. Pochopitelně se nemýlíme.

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

Demonstranti Black Lives Matters nějak zapomněli, kdo zrušil otroctví!

V posledních týdnech je evropsko-americká civilizace sužována demonstracemi proti údajnému rasismu, kdy radikální levicoví a protikřesťanští aktivisté prohlašují, že jsou mluvčími hnutí. Jejich výroky jsou často plné proti-bílého rasismu, nebo se otevřeně proměňují v útok na tradiční hodnoty evropsko-americké civilizace, jako je křesťanství.

Poslední domácí zprávy

Na levácích záleží

Na levácích záleží

Narodil jsem se jako levák. Nemohu za to. A přitom jsem za to celý život trestán. Zažívám diskriminaci na každém kroku. Jako všichni leváci....