• Úterý, 07. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Bohuslava

Německé děti jsou ve školách tyranizovány a rodiče uprchlíků se pobodali hned 1. den
Počet návštěv: 1936

Německé děti jsou ve školách tyranizovány a rodiče uprchlíků se pobodali hned 1. den

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Děti uprchlíků mučí bílé německé děti a úřady to ignorují. Íráčané řešili u školy problémy s noži v rukou. Zasahovat muselo18 policejních vozů! U našich hranic brutálně napadají gangy mladých migrantů náhodné kolemjdoucí a Norsko? Pouhých šedesát kilometrů od našich hranic ve městě Amberg napadají gangy agresivních mladých žadatelů o azyl z Afghanistánu, Sýrie a Iráku zcela bezdůvodně a pro své pobavení náhodné kolemjdoucí. Zranili celkem dvanáct lidí, když je tloukli pěstmi, co mohli a pána dokonce schodili ze schodů, aby si trochu zkrátili svůj volný čas. Napadli i třináctiletého chlapce, nebo otce, který šel s pětiletou dcerou! Starosta Michael Cerny, který si tolik pochvaloval umístění uprchlíků do svého města má však hlavně obavy, aby lidé po tomto incidentu nezačali uprchlíky odsuzovat všechny.

Jistě, hlavně aby o těch chudácích uprchlících z války a všeho toho neštěstí neřekli něco ošklivého, a nebo snad dokonce, aby Němci nevyšli do ulic a udělali si pořádek ve městě sami. Když čtu den, co den o Německu, tak si myslím, že v ulicích by již měli být Němci všichni. Ty války a agrese před kterými migranti údajně prchli s nimi totiž přišli do německých měst.

Například na základní škole v Heidelbergu začal letošní školní rok tak, že se jej muselo zůčastnit i 18 policejních aut, protože se rodiče a příbuzní migrantů, původem z Iráku, multikulturně pobodali. S bodnou ranou však skončila i zasahující policistka. Bitka s noži pokračovala i za přítomnosti policie, protože tyto obohacující lidi nějaká německá policie příliš nezajímá. A co děti původních Němců? Ve školách zažívají teror a šikanu. Antiněmecký rasismus není na školách v Německu zdaleka ojedinělý. Krom toho, že děti migrantů nazývají ty bílé děti původních Němců prasožrouty, nebo židáky, tak je především i fyzicky napadají, psychicky týrají, mučí je a okrádají o značkové oblečení, nebo peníze.

Agresivní rodiče a děti uprchlíků hrozí mladým německým studentům dokonce smrtí a děje se to i na školách v Berlíně, Mnichově, Norimbergu, Hamburgu, nebo Darmstadtu. Náhoda to tedy není. Úřady na kritiku rodičů napadených dětí nereagují, protože tolerance k uprchlíkům je v Německu asi nutnost číslo jedna. Určitě, protože myslím, že i slovo původní Němec bude časem zakázáno, ale možná ani nebude muset být, protože žádní původní Němci už nebudou. Mimichodem úroveň vzdělání na státních základních školách po celém Německu velmi prudce klesá.

Velmi smutná událost se stala 11. září v Hannoveru, když policie objevila v podkroví tlící mrtvolu 61. leté paní, která bylá hodná, protože se dobrovolně angažovala a migrantům pomáhala. Stala se obětí loupežné vraždy a podezřelým je muž z Maroka, Faried A. (32). Není dne, abych si nepřečetl další kapitolu o kapitulaci Německa a jeho cestě do záhuby. Dokonce i kojence jako rukojmí si vzal migrant z Ghany na zahraničním úřadu městské správy ve Wismaru. Asi po pěti hodinách speciální jednotky kojence zachránili. Ano, ani ti kojenci nejsou v Německu v bezpečí. Takové je Německo dnes.

Norská společnost statistick Norway prokázala, že děti migrantů páchají ještě více trestných činů než jejich rodiče. Somálci ve věku 15-35 let jich páchají 4.6 krát tolik a Íráčané čtyřikrát tolik. Norové původem z Maroka mají bilanci 3.2 krát tolik, turečtí Norové 2.8 krát a Norové původem z Pákistánu 2.4 krát více kriminálních činů. Gratulace do Norska, protože 70 %! veškeré kriminality v Oslo páchají právě migranti a je to jen pár dní, co z Norska deportovali až po dvou letech 15 radikálních islamistů napojených na Islámský stát! Policie musela čekat, než jim vyprší dočasné povolení k pobytu! Více jak sto "Norů" odešlo bojovat za Islámský stát. Obyvatele Osla tvoří ze 33% přistěhovalci ze zahraničí!

Obyvatel Osla to komentoval stroze. "Někteří z nich pocházejí z násilnických kultur a berou si jej sebou." Ano, protože každá země, která přijímá migranty, s nimi příjmá i jejich kulturu, ač ti, co je vítají stále tvrdí a budou tvrdit, že se migranti začlení, přizpůsobí, naučí se jazyk a zachrání ekonomiku i populaci. "Je to pro nás integrační výzva a na to musíme hledět více, než na kriminální statistiky."....radní Osla,Raymond Johansen

Takového radního bych si skutečně nepřál a slova o integrační výzvě poté, co se děje v zemích, kde už mají mnoho nových obyvatel, mi znějí skandálně a drze, protože například ve Vídni páchají migranti více jak polovinu všech zločinů, v Berlíně je to téměř polovina, ač v obou městech ještě migranti většinu netvoří. Jednoho dne myslím, ale budou a kdo by tvrdil, že díky tomu klesne kriminalita je blázen, nebo lhář a vlastizrádce. Paní kancléřka Merkelová již více jak čtvrt roku při hymnách sedí. Myslím, že za rok 2015 a její pozvánku do Evropy pro snad všechny migranty světa by neměla sedět pouze při hymnách.

Na závěr napíši slova člověka, kterého já naopak považuji za vlastence a také člověka se zdravým rozumem, který k mé velké radosti založil Trikolóru a byl hostem paní Drtinové. Pan Václav Klaus mladší mě nadále dokazuje, že Česká republika pro něj je a bude vždy na prvním místě.

"Na svět se dívám českýma očima." "Dochází k výraznému omezení suverenity České republiky." "O tom jsem bytostně přesvědčen." "Že jsem nacionalista?" "Nestydím se za to, svět bez Česka pro mě nemá smysl." "Chceme se starat o to, co je ve prospěch občana a ne tamhle nějakého zeleného šílence z Austrálie, třeba." "Ve chvíli až se schválí jednotná sociální dávka, tak samozřejmě naše klima je krásné, města také a jsme tam od toho kousek." Já bych si snad jen dovolil napsat, že máme i krásná děvčata, ale možná to pan Klaus vynechal záměrně, aby je zbytečně nevystrašil, protože žena není pro muslima muži rovna.

Já totiž stále věřím, že si Česko svou suverenitu, historii, kulturu i budoucnost uchová.Zdroje: Jungefreheit: Hidelberg:Heile Welt mit rissen....Wochenblick: Deutsche (61) von Marokkaner ermordet und unter Dach verscharrt......Express: Germany migrant attack: Vigilantes patrol streets of Amberg.....Bild.de: Migrant vzal kojence jako rikojmí.....Aktuálně: Klaus: Brusel ovládají lobisté, přiopilý Juncker je stafáž. Jourová udělala kulový...Breitbart: Immigrant behind 70 percent of violent crime in Oslo......Norway deports Islamic State- linked radical migrants.při hymnách sedí. Myslím, že za rok 2015 a její pozvánku do Evropy pro snadvšechny migranty světa by neměla sedět pouze při hymnách.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

24.09.2019 19:13

Pan Juda se mýlí,ČR se neuchrání před migranty.To by se muselo vystoupit ze čtvrté říše a znovu zadrátovat hranice,což čeští vlezprdelní politici nepřipustí.A není šance,že by se opakoval rok 1989,protože lidé už tomu nevěří a vědí,že by to bylo opět pro pár vyvolených.Tím,že se muslimové mohou volně pohybovat po Evropě přičiněním čtvrté říše Adolfa Hitlera v podání "demokracie" SRN,jsme stejně ohroženi a budeme postupně zlikvidováni muslimským středověkem.Komu není rady,tomu není pomoci.


 
Putin a náš svět…

Putin a náš svět…

Zatímco USA den po dni prohlubují svůj rozval, zatímco EU, kromě sankcí proti Rusku nezvládla ve své "vyspělé" západní části koronavirus a lidé umírali po desetitisících, Rusko ukázalo světu jak je semknuté, jak si drží tolik potřebné tradiční hodnoty.

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Cestou z Velehradu hlásili v rádiu, že se uvažuje zavést poplatek za to, že půjdete v Krkonoších na Sněžku. Ač obyvatel obce (Pec pod Sněžkou), chodím nahoru jen tak 2x za rok. Při Svatovavřinecké pouti 10. srpna jdeme většinou celá rodina a pak obvykle ještě jednou nějací známí, co na Sněžce ještě nebyli, nebo tak něco. Takže by mne to finančně nezruinovalo. Ale věc má širší rozměr než peněžní.

Poslední domácí zprávy