• Pondělí, 11. listopad 2019
  • Svátek má Rukojmí Martin

Khanův Londýn: Gangy na kolech a s noži napadají pouze bílé lidi, ale nejenom v Londýně.
Počet návštěv: 1030

Khanův Londýn: Gangy na kolech a s noži napadají pouze bílé lidi, ale nejenom v Londýně.

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Naposledy napadli mladé atlety, okradli je, hrozili zabitím, ale pouze černým atletům řekli, že oni jsou v pohodě. Jeden atlet prchl. Trenér říká, že tam policie nikdy nejezdí. Popis pachatelů nezveřejněn, protože prý rasismus....

Už ani ti mladí sportovci se nemohou cítit ve Velké Británii bezpečně a ten, který úspěšně agresorům utekl, se na sportovní akademii již nechce vrátit, když mu těch šestnáct! mužů a členů gangu vyhrožovalo smrtí, protože neznal pin od matčina účtu v mobilu.

V londýnském Finsbury Parku okradli a hrozili gangy agresorů zabitím jen bílým atletům a jejich oběťmi se za krátké období stalo dalších šest bílých lidí. Islington Gazette, sice na případ upozornila, ale odmítá zveřejnit popis pachatelů, protože by to mohlo být prý považováno za rasismus. Tak si říkám, kdo asi tak mohou býti, když s noži napadají a okrádají pouze bílé lidi. Nicméně trenér chlapců, Adrian Klemens ze sportovní akademie, která bohužel sídlí v parku, promluvil....

Podle jeho slov jeden z gangů používá bicykly k nahánění bílých obětí a přidal příběh svého svěřence, který jim úspěšně utekl. "Bylo jich šestnáct a kroužili kolem mě." "Dej mi telefon, nebo tě pobodám." "Vlož do něj své Apple Pay heslo (platební aplikace)."...

Bohužel, oběť útoku to heslo neznala, protože účet patřil mamince, a když tedy několikrát zadal špatný pin, tak mu řekli, že pokud se splete ještě jednou, tak je mrtvý! V ten moment dal do svého běhu o život a před těmito asi také Brity všechno. Jelikož se mu to podařilo, tak si říkám, že možná přišla Velká Británie o budoucí atletickou hvězdu, ale jediné důležité je to, že přežil.

"V naší atletické skupině jsou tři černí atleté, kterým řekli, že oni mohou být v naprosté pohodě a napadli ostatní bílé atlety." Obětem je mezi 17ti až 22ti lety a přišli o mobily a peníze, nepřišli však o život, protože oni znali všechny potřebné údaje pro ty zbabělé a ubohé mladíky. Trenér Klemens dále konstatuje, že síla zákona a pořádku je prostě slabá. Slabá je málo, není žádná, protože Finsbury park je umístěn v multikulturní zóně, ve které se dle jeho slov nejlépe daří radikálnímu islámu. To mi zní od pana trenéra Klemense trochu jako popis pachatelů, tak snad nebude mít problémy s úřady a ve sportovní akademii.

"Vedu tuto sportovní akademii 13 let a nikdy jsem tu neviděl policii!"

Část textu věnuji i snad ojedinělému příběhu o černém muži z londýnského metra, kterého nahrál jeden spolucestující a poslal to do Daily Mail, kteří to zveřejnili a asi vědí dobře proč to udělali.

"Já si mohu dělat, co chci!" "Vy držte hubu a nikdy nemluvte!" "Zavřete ty svoje huby!." Černému spolusedícímu řekl, že on, je v pohodě, protože je cizinec, ale pokračoval ve své nenávisri s paní, na kterou bezdůvodně řval....

"Bílý lidé jsou ďáblové." " Strašně vás nenávidím." "Nenávidím bílé lidi." "Nic nedokážete a chodíte domů znaveni, a odplivl si." Říkám si, že pracující lidé mají právo býti po práci znaveni, což, ale asi nebyl jeho případ, že by byl po práci znaven. Tento "hodný" člověk dále řval svá integrační moudra na paní, až se ji jeden muž zastal. Agresor regoval takto......"Drž hubu ty tlusté prase, nebo tě zabiju." "Chceš do držky, chceš?"

Stejně jako u předchozího případu se lidé v diskuzy pod články nejvíce ptají, proč to BBC ani CNN nikdy nezmiňují, tyto útoky na původní obyvatele Velké Británie. Velmi jim to vadí, což je pro mě pochopitelné, ale nejhorší prý je, ta každodenní anti bílá propagační kampaň na BBC. Trochu mi to připomíná naši veřejnoprávní televizi. Tak táhni z Británie ke své černé komunitě, napsal další z diskutujících, ale já si říkám, že on táhnout za svou komunitou už nikam nemusí, protože ji má v Londýně a zdaleka nejen tam.

V Bradfordu se pro změnu do centra města bojí chodit dle radního tisíce! jeho spoluobčanů, včetně jeho samotného! Je tam několik no-go zón, kam se původní obyvatelé již neodváží, ale zároveň své kamenné obchody přestěhovat není lehké, pro bílé obchodníky.

"Reprezentuji tisíce lidí, kteří nikdy do Bradfordu nevkročí a to bydlím jen pět mil od centra." Bradford totiž patří do metropolitního distriktu City of Bradford, když celý distrikt má 485 tisíc obyvatel, ale zmiňované centrum jich má 294 tisíc. Je to multikulturní zóna, ale už tam vládne pouze ta jedna kultura.

V centru Bradfordu se útočilo pouze na synagogy a bílé obchodníky a přiznal to i radní a předseda bradfordské komise pro integraci, Arshad Hussain, který původně zprávu, kterou pro britskou vládu měl vypracovat a vypracoval Dame Louise Casey, označil za přehnanou a rasistickou aféru, ale později konstatoval....

"Napadeni byli pouze bílý obchodníci." "Nikdo jiný." "Byli napadeni a vybráni, protože jsou bílý." "Obrovsky se tam zvýšila antisemitistická a islamofobní nálada." "Činy z nenávisti se ztrojnásobili, ale většinová společnost o tom neví."

Pan Casey totiž v této zprávě vypracované pro britskou vládu uvedl, že se integrace jednoznačně nezdařila a politická korektnost napomohla vytvořit muslimské extremisty! "Měli by jsme si přiznat, že máme problém, nikoliv jej popírat."

Paní městská radní Vanda Grenwood jej doplnila, když řekla, že její dcera s přítelem by tam do centra Bradfordu také nikdy nešla a raději se jdou vždy pobavit do Leedsu. "Mladé dívky a ženy se necítí bezpečně v některých částech města, protože tam řádí gangy nepůvodních Britů." Další radní města, Simon Cooke souhlasil a konstatoval, že vzrostli útoky na židy (což se dle mě děje všude, kde si pozvali muslimskou komunitu do své země), protože synagoga musela být policejně střežena...

"To má být ta údajná soudržnost mezi komunitami, že událost v synagoze potřebuje policejní ochranu?" "Myslím, že si děláme jen srandu sami ze sebe." No, to teda. Podle mě si dělají srandu sami ze sebe, ale už to není za mě ten břitký britský humor, co mě bavil a svůj článek zakončím zdravicí pro naši Trikolóru od pana Nigela Farage z Británie, protože on chce Velkou Británii osvobodit od toho zhoubného liberalismu a věřím, že ji i osvobodí, ač lehké to mít s panem Johnsonem nebudou.

"Politika se mění velmi rychle." "Vládnoucí řád chce zbavit národní státy demokracie." "Chce nechat vládnout úředníky z Bruselu." "Snažím, se proti tomu všemu bojovat." "Letos jsem založil Brexit Party a byl jsem moc rád, že nás přijel podpořit prezident Klaus.""A hádejte, co se stalo?" Za šest týdnů jsme vyhráli." "To samé se děje po celé Evropě." "Přeji Trikolóře, přeji Václavu Klausovi mladšímu s jeho novým projektem maximální možný úspěch." "Trikolóra podporuje svobodu podnikání, vyznává tradiční hodnoty, věří ve váš národ a demokracii." "Řeknu, že kdybych byl Čech, sám bych se k hnutí Trikolóra připojil."

Věřím v budoucnost a věřím Trikolóře.

Zdroje: Breitbart:... Khans London: 16 Strong knive gangs single out White victims...White people are devils, i hate you....UK: Whites scared, White owned businisses stoned in racially divided Bradford, heading for disasters...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

30.09.2019 19:35

To je zajímavé.Ještě nedávno byli Britové k migrantům velice vstřícní a dokonce ani nepotrestali migranty za vraždu svého vojáka.A najednou je všechno špatně a lidé se bojí?Ještě v září omlouvali zločiny migrantů nejen novináři,ale i politici!To je nějaká rychlá změna v názorech.Nebo do nedávna jim politici lhali stejně,jako lžou nám?Spíše platí ty lži!


 
Před sedmasedmdesáti roky vrcholila bitva 2.sv. války v pevnosti a přístavu TOBRUK, městu v severovýchodní části Libye poblíž hranic s Egyptem, obklíčeném Rommelovými Africa Korps. Říjen a listopad 1942 byly rozhodující

Před sedmasedmdesáti roky vrcholila bitva 2.sv. války v pevnosti a přístavu TOBRUK, městu v severovýchodní části Libye poblíž hranic s Egyptem, obklíčeném Rommelovými Africa Korps. Říjen a listopad 1942 byly rozhodující

Více o tom věděl Pravoslav Petrák, jeho strýc Pravoslav Řídký byl přímým účastníkem bojů.  Následující úryvky jsou z jeho deníku. Narodil se 9. května 1907 v Moravské Ostravě jako syn Jakuba Řídkého a jeho manželky Františky Řídké - Kubicové. Jeho otec byl nadporučík ruských legií, vyučený mistr kovotepec.  Pravoslav v letech 1918-1925 studoval na ostravské české reálce a 23. 6.1925 maturoval s vyznamenáním.

Proč je pro premiéra Andreje Babiše podezřelá bytost Martin Roman, „symbol korupční doby“ a v byznysové komunitě jeden z hlavních terčů, na které premiér v minulosti tolik s chutí střílel

Proč je pro premiéra Andreje Babiše podezřelá bytost Martin Roman, „symbol korupční doby“ a v byznysové komunitě jeden z hlavních terčů, na které premiér v minulosti tolik s chutí střílel

Martin Roman (50) je i dnes v byznysu vnímán jako kontroverzní muž, a to je možná ještě milosrdné označení pro to, jak se o něm po Praze v některých kruzích mluví. Pro Andreje Babiše je něčím jako Voldemort pro Harryho Pottera. Jeho jméno se raději nevyslovuje.

Uplynulo třicet roků od chvíle, kdy se německý národ sjednotil a první východní Němci už měsíc předtím ve svých trabantech projížděli z Maďarska do Rakouska a zpátky do SRN.

Uplynulo třicet roků od chvíle, kdy se německý národ sjednotil a první východní Němci už měsíc předtím ve svých trabantech projížděli z Maďarska do Rakouska a zpátky do SRN.

„Přišli jsme k vám, abychom vám sdělili, že dnes budete moci vycestovat.“ Těmito slovy ohlásil tehdejší spolkový ministr zahraničí Hans-Dietrich Genscher 30. září 1989 z balkonu Lobkovického paláce, že bude více než 4 000 uprchlíkům z NDR umožněno vycestovat za svobodou do SRN; v listopadu pak byla zbořena Berlínská zeď.

Dnes začnu zvesela o zákazu kouření cigaret, byť konec už k smíchu nebude; polovina dětí ve věku do jednoho roku, jež zemřely na syndrom náhlého úmrtí, doplatily na to, že jejich matky v jiném stavu kouřily

Dnes začnu zvesela o zákazu kouření cigaret, byť konec už k smíchu nebude; polovina dětí ve věku do jednoho roku, jež zemřely na syndrom náhlého úmrtí, doplatily na to, že jejich matky v jiném stavu kouřily

Začnu zvesela anekdotou: Slepý zajíc skáče po lese a stoupne na hada. Zajíc: ”Promiňte, neviděl jsem Vás, jsem slepý” Had: “I Vy promiňte, také jsem slepý a neuhnul jsem. A co jste za zvíře?” Zajíc: “Nevím, nikdy jsem se neviděl. Osahejte mne a povězte jaký jsem.” Had se otočí okolo zajíce a povídá: “Máte jemný kožich, velké uši a malý čumák. Vy jste zajíc.” Zajíc se zaraduje. Pak osahá hada a povídá: “Jste tvrdý, studený, slizký a nemáte koule ani páteř… Vy musíte být Kalousek…”

 

Poslední domácí zprávy