• Středa, 27. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Valdemar

Khanův Londýn: Gangy na kolech a s noži napadají pouze bílé lidi, ale nejenom v Londýně.
Počet návštěv: 1350

Khanův Londýn: Gangy na kolech a s noži napadají pouze bílé lidi, ale nejenom v Londýně.

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Naposledy napadli mladé atlety, okradli je, hrozili zabitím, ale pouze černým atletům řekli, že oni jsou v pohodě. Jeden atlet prchl. Trenér říká, že tam policie nikdy nejezdí. Popis pachatelů nezveřejněn, protože prý rasismus....

Už ani ti mladí sportovci se nemohou cítit ve Velké Británii bezpečně a ten, který úspěšně agresorům utekl, se na sportovní akademii již nechce vrátit, když mu těch šestnáct! mužů a členů gangu vyhrožovalo smrtí, protože neznal pin od matčina účtu v mobilu.

V londýnském Finsbury Parku okradli a hrozili gangy agresorů zabitím jen bílým atletům a jejich oběťmi se za krátké období stalo dalších šest bílých lidí. Islington Gazette, sice na případ upozornila, ale odmítá zveřejnit popis pachatelů, protože by to mohlo být prý považováno za rasismus. Tak si říkám, kdo asi tak mohou býti, když s noži napadají a okrádají pouze bílé lidi. Nicméně trenér chlapců, Adrian Klemens ze sportovní akademie, která bohužel sídlí v parku, promluvil....

Podle jeho slov jeden z gangů používá bicykly k nahánění bílých obětí a přidal příběh svého svěřence, který jim úspěšně utekl. "Bylo jich šestnáct a kroužili kolem mě." "Dej mi telefon, nebo tě pobodám." "Vlož do něj své Apple Pay heslo (platební aplikace)."...

Bohužel, oběť útoku to heslo neznala, protože účet patřil mamince, a když tedy několikrát zadal špatný pin, tak mu řekli, že pokud se splete ještě jednou, tak je mrtvý! V ten moment dal do svého běhu o život a před těmito asi také Brity všechno. Jelikož se mu to podařilo, tak si říkám, že možná přišla Velká Británie o budoucí atletickou hvězdu, ale jediné důležité je to, že přežil.

"V naší atletické skupině jsou tři černí atleté, kterým řekli, že oni mohou být v naprosté pohodě a napadli ostatní bílé atlety." Obětem je mezi 17ti až 22ti lety a přišli o mobily a peníze, nepřišli však o život, protože oni znali všechny potřebné údaje pro ty zbabělé a ubohé mladíky. Trenér Klemens dále konstatuje, že síla zákona a pořádku je prostě slabá. Slabá je málo, není žádná, protože Finsbury park je umístěn v multikulturní zóně, ve které se dle jeho slov nejlépe daří radikálnímu islámu. To mi zní od pana trenéra Klemense trochu jako popis pachatelů, tak snad nebude mít problémy s úřady a ve sportovní akademii.

"Vedu tuto sportovní akademii 13 let a nikdy jsem tu neviděl policii!"

Část textu věnuji i snad ojedinělému příběhu o černém muži z londýnského metra, kterého nahrál jeden spolucestující a poslal to do Daily Mail, kteří to zveřejnili a asi vědí dobře proč to udělali.

"Já si mohu dělat, co chci!" "Vy držte hubu a nikdy nemluvte!" "Zavřete ty svoje huby!." Černému spolusedícímu řekl, že on, je v pohodě, protože je cizinec, ale pokračoval ve své nenávisri s paní, na kterou bezdůvodně řval....

"Bílý lidé jsou ďáblové." " Strašně vás nenávidím." "Nenávidím bílé lidi." "Nic nedokážete a chodíte domů znaveni, a odplivl si." Říkám si, že pracující lidé mají právo býti po práci znaveni, což, ale asi nebyl jeho případ, že by byl po práci znaven. Tento "hodný" člověk dále řval svá integrační moudra na paní, až se ji jeden muž zastal. Agresor regoval takto......"Drž hubu ty tlusté prase, nebo tě zabiju." "Chceš do držky, chceš?"

Stejně jako u předchozího případu se lidé v diskuzy pod články nejvíce ptají, proč to BBC ani CNN nikdy nezmiňují, tyto útoky na původní obyvatele Velké Británie. Velmi jim to vadí, což je pro mě pochopitelné, ale nejhorší prý je, ta každodenní anti bílá propagační kampaň na BBC. Trochu mi to připomíná naši veřejnoprávní televizi. Tak táhni z Británie ke své černé komunitě, napsal další z diskutujících, ale já si říkám, že on táhnout za svou komunitou už nikam nemusí, protože ji má v Londýně a zdaleka nejen tam.

V Bradfordu se pro změnu do centra města bojí chodit dle radního tisíce! jeho spoluobčanů, včetně jeho samotného! Je tam několik no-go zón, kam se původní obyvatelé již neodváží, ale zároveň své kamenné obchody přestěhovat není lehké, pro bílé obchodníky.

"Reprezentuji tisíce lidí, kteří nikdy do Bradfordu nevkročí a to bydlím jen pět mil od centra." Bradford totiž patří do metropolitního distriktu City of Bradford, když celý distrikt má 485 tisíc obyvatel, ale zmiňované centrum jich má 294 tisíc. Je to multikulturní zóna, ale už tam vládne pouze ta jedna kultura.

V centru Bradfordu se útočilo pouze na synagogy a bílé obchodníky a přiznal to i radní a předseda bradfordské komise pro integraci, Arshad Hussain, který původně zprávu, kterou pro britskou vládu měl vypracovat a vypracoval Dame Louise Casey, označil za přehnanou a rasistickou aféru, ale později konstatoval....

"Napadeni byli pouze bílý obchodníci." "Nikdo jiný." "Byli napadeni a vybráni, protože jsou bílý." "Obrovsky se tam zvýšila antisemitistická a islamofobní nálada." "Činy z nenávisti se ztrojnásobili, ale většinová společnost o tom neví."

Pan Casey totiž v této zprávě vypracované pro britskou vládu uvedl, že se integrace jednoznačně nezdařila a politická korektnost napomohla vytvořit muslimské extremisty! "Měli by jsme si přiznat, že máme problém, nikoliv jej popírat."

Paní městská radní Vanda Grenwood jej doplnila, když řekla, že její dcera s přítelem by tam do centra Bradfordu také nikdy nešla a raději se jdou vždy pobavit do Leedsu. "Mladé dívky a ženy se necítí bezpečně v některých částech města, protože tam řádí gangy nepůvodních Britů." Další radní města, Simon Cooke souhlasil a konstatoval, že vzrostli útoky na židy (což se dle mě děje všude, kde si pozvali muslimskou komunitu do své země), protože synagoga musela být policejně střežena...

"To má být ta údajná soudržnost mezi komunitami, že událost v synagoze potřebuje policejní ochranu?" "Myslím, že si děláme jen srandu sami ze sebe." No, to teda. Podle mě si dělají srandu sami ze sebe, ale už to není za mě ten břitký britský humor, co mě bavil a svůj článek zakončím zdravicí pro naši Trikolóru od pana Nigela Farage z Británie, protože on chce Velkou Británii osvobodit od toho zhoubného liberalismu a věřím, že ji i osvobodí, ač lehké to mít s panem Johnsonem nebudou.

"Politika se mění velmi rychle." "Vládnoucí řád chce zbavit národní státy demokracie." "Chce nechat vládnout úředníky z Bruselu." "Snažím, se proti tomu všemu bojovat." "Letos jsem založil Brexit Party a byl jsem moc rád, že nás přijel podpořit prezident Klaus.""A hádejte, co se stalo?" Za šest týdnů jsme vyhráli." "To samé se děje po celé Evropě." "Přeji Trikolóře, přeji Václavu Klausovi mladšímu s jeho novým projektem maximální možný úspěch." "Trikolóra podporuje svobodu podnikání, vyznává tradiční hodnoty, věří ve váš národ a demokracii." "Řeknu, že kdybych byl Čech, sám bych se k hnutí Trikolóra připojil."

Věřím v budoucnost a věřím Trikolóře.

Zdroje: Breitbart:... Khans London: 16 Strong knive gangs single out White victims...White people are devils, i hate you....UK: Whites scared, White owned businisses stoned in racially divided Bradford, heading for disasters...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

30.09.2019 19:35

To je zajímavé.Ještě nedávno byli Britové k migrantům velice vstřícní a dokonce ani nepotrestali migranty za vraždu svého vojáka.A najednou je všechno špatně a lidé se bojí?Ještě v září omlouvali zločiny migrantů nejen novináři,ale i politici!To je nějaká rychlá změna v názorech.Nebo do nedávna jim politici lhali stejně,jako lžou nám?Spíše platí ty lži!


 
Nejen virologům, také všem lidem planety.

Nejen virologům, také všem lidem planety.

V současnosti je v hlavách lidí na celém světě totéž – pandemie COVID 19. Lidé nežijí, ale bojí se. Bojí se, že se nakazí novým virovým přistěhovalcem a zemřou. Jaké velké poznatky 21. století jste, pánové virologové připravili, abyste ochránili lidi před tím neštěstím? Jsou tři: mýt si ruce mýdlem, nosit masku a izolovat se od ostatních. Zajisté, vaše zásluhy pro lidi je těžké příliš vysoko hodnotit. Říká se také, že jste naučili lékaře určovat přítomnost viru v nosohltanu člověka.

Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal jako o ping-pongu. Předcházelo mu postupné projednání obžaloby třemi senáty téhož soudu s šesti zprošťujícími rozsudky. Proto jsem psal o ping-pongu: soud vynesl zprošťující rozsudek, státní zástupce se odvolal a Městský soud v Praze senátem Jaroslavy Liškové vrátil věc na 1. stupeň. To se opakovalo šestkrát.

Poslední domácí zprávy

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal...

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...