• Středa, 27. květen 2020
  • Svátek má Rukojmí Valdemar

Holandská realita. Gert Wilders zmínil v parlamentu příběhy, které se v médiích neobjeví
Počet návštěv: 946

Holandská realita. Gert Wilders zmínil v parlamentu příběhy, které se v médiích neobjeví

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Pan Wilders promluvil v parlamentu o životě Holanďanů. Co je moc, to je moc, řekl předseda PVV, jehož poltička spáchala po hromadném znásilnění muslimy sebevraždu. Nebudem dále snášet, že tato vláda dává všanc naši budoucnost...

Pan Gert Wilders popsal v parlamentu incidenty původních Holanďanů s žadateli o azyl, kterých jen za září přibylo v Holandsku dalších třináct tisíc! Nejsou to vůbec ojedinělé příklady, ale naopak každodenní realita Holanďanů. "Jsou to příběhy, o kterých se v médiích nedočtete a o kterých neuslyšíte mluvit našeho premiéra." "Újma, kterou tito příchozí způsobili, je již teď nevyčíslitelná." "A my to nehodláme dále snášet."

Holandský vlastenecký politik Gert Wilders začal svůj proslov slovy, že milionům jeho spoluobčanů již došla trpělivost. Jako první uvedl příběh osmdesátileté paní, která pomáhala jeden den v Americké síni v Apeldornu a už nikdy to nechce zažít více. "Tito žadateléo o azyl jsou potížisté." "Když dostanou kabát, nebo bundu, tak říkají ne, to není nové!" "Jsou neuvěřitelně drzí a stěžují si i na jídlo." "Dostávají stejně masa jako já a všechno vyhazují do odpadků."

Ctěný muž z Oude Peketu konstatuje, že ve městě teď mají velmi mnoho problémů s opilými azylanty, kteří obtěžují nezletilé dívky a obscéním způsobem obtěžují všechny ženy. "Potřebu vykonávají, kde se jim zamane." Pan z Arnhemu píše.."Mé dvě dcery jsou každodenně obtěžovány žadateli o azyl, kteří zůstávají v Arnhem Koepelu (bývalá věznice). "Co máme dělat?" "Nikdo to neřeší." "Pomozte."

Handicapovaná žena uvádí.."Minulou neděli jsem šla do supermarketu." "Je mi 63 let." "Kvůli svému postižení jezdím i do supermarketu na vozíku." "Byla tam skupina azylantů." "Tři z mladých mužů do vozíku kopali, abych jim uhnula." "Když jsem to dmítla, jeden z nich mi ukázal vztyčený prostředníček." "Další mi gesty naznačoval, že mě podřeže a jeden si stoupl před vozík a začal ničit jeho držadla." "Poté mě udeřil a odešel." "Ztuhla jsem šokem a čekala, co bude dál." "Co nejrychleji jsem opustila obchod, aniž bych nakoupila."

Pan Wilders zopakoval, že to nejsou žádné ojedinělé incidenty, ale stávají se nepřetržitě. "S množstvím lidí importujeme též jejich kulturu, jde o masovou muslimskou migraci." "V realitě jsou Holanďané a zejména ženy, touto kulturou ohrožováni." "Importujeme lidi, kteří se nepřišly pokojně integrovat mezi nás, ale přišly nás kolonizovat." "To je hlas reality." "Pokud si to odmítáte připustit, tak já vám to budu stále opakovat." "Takové příběhy v televizi neuvidíte a náš premiér je ignoruje." "Přinutím vás vnímat skutečnost." Kéž by se to panu Wildersovi do příštích voleb podařilo.

"Jste součástí problému." "Říkáte jen, přijďte všichni k nám a čím více neziskovek, tím lépe." "Máte na plakátu (SP, socialisté), více azylantů, více pomoci." "Vy zajišťujete akorát to, že se Nizozemsko stává méně bezpečné." "Soudce rozhodne, že tu někdo nemá právo být, pak se přivalý strana pana Romera (Zelení) s tím, že ačkoli jste ilegál, my vám dáme peníze a zajistíme vám bydlení, namísto, aby někoho takového vyhostili." "Hranice jsou stále otevřené a stále tam postávají ti soudruzi z SP v Almere se svými směšnými transparenty."

"V Almere se organizuje skupina asi 50-60 lidí z SP s transparenty a odznáčky a kdosi nejspíše ze Zelených jim k tomu hraje na kytaru." "Všichni tam stojí a zpívají." "Pojďte všichni k nám!" "Utrácíme miliardy pane Roemere." "Miliardy, které byly vynaloženy pro pro občany Nizozemska, zdravotní péči, nebo důchody." Pan Wilders panu Roemerovi poděkoval a pokračoval...

Jste hlasateli otevřených hranic se svými poskoky z SP, řekl pan Wilders poslanci Zelených, protože se s různými liberálními aktivisty starají jen o to, aby sem mohl každý napochodovat. "Zavřít hranice a zřídit pohraniční ochranu, protože dvě třetiny Nizozemců nechtějí, aby tito lidé byli vpuštěni do země." "To jsou miliony lidí a jsem hrdý, že jim naslouchám." "Nejsou to uprchlíci, ale imigranti." "Přicházejí z Německa, Rakouska, Maďarska, Srbska, či Řecka." "To jsou všechno bezpečné země." Také jsem na pana Wilderse hrdý, když dlouhá léta i s všudypřítomnou ochrankou bojuje za své Holanďany.

Pan Wilders závěrem ještě zmínil případy pětileých dětí šikanovaných při plavání, nebo že je pro některé žadatele o azyl i problém doplatit recept na vitamíny, protože vše chtějí pouze zadarmo. V Houtonu přijali třista migrantů, nevědí, co s nimi, ale radnice chce přijímat další! "Poflakují se kolem obchodního centra, protože tam chodí ženy, které obtěžují." "Dívají se na nás jako na méněcenné a křičí Alláh Akbar v našich ulicích." Bohužel zdaleka a nikolv pouze v holandských ulicích.

Včera jsem viděl i snad nejohavnější video, když desítky Afričanů doslova ukopou a svlečou člověka. Skákali po něm i na kolech než jej dodělali. Hrůzné a to, co se děje každý den například v Itálii, tak to je skandální a ostudné. Muž, který je homosexuál popsal, jak jej s přítelem napadli na nádraží, přítele zmlátili a jeho hodili do kolejiště, ale policie s tím prý nic neudělá a prý se to stává. Stává seto čím dál více s přibývajícími žadateli o azyl, a kdo to nevidí, tak je buď slepý, a nebo to vidět nechce.


"Nebudeme dál snášet, že tato vláda dává všanc naši bezpečnost, naši svobodu, naši kulturu, naši identitu, naše peníze a, ano také naši budoucnost, když tolerujete muslimskou invazi, protože to je správný termín!" Na závěr připomenu osud bývalé kolegyně pana Gerta Wilderse z PVV, paní Willie Dille, která spáchala sebevraždu. Tato statečná politička byla za svůj boj, a protože nemlčela v roce 2017 unesena muslimským gangem, který ji hromadně znásilnil! "Když skončili, říkali..Respektuješ Mohameda?" "Respektuješ Alláha?" "Respektuješ Arnouda?"

Pana Arnouda, který se stal muslimem před pár lety a založil stranu Jednota, která je založena na islámských principech, tato politička propustila v Haggu jako zaměstnance zastupitelstva. "Běžně mi vyhrožovali a nikdo s tím nic nedělal." "Minulý týden se to zhoršilo." "Zastavili mě v Ypenburgu." "Dva Marokánci mi říkali, že mi podříznou krk a nechají mě vykrvácet." "Protože se stavíš proti islámu." "Bojím se, že mi šáhnou na děti, moje nejdražší." "Nemohu takhle žít." "Chci, aby pokračoval boj proti islámu, je to z definice špatnost." "Vůbec si neváží žen." "Věří, že svoboda slova musí být omezena."

"Jestliže budu pokračovat boji jako politička, moje rodina je v nebezpečí." "Kdyby mě zabili, není to tak hrozné, ale nemůžu tohle udělat rodině." "Tak jsem se to rozhodla ukončit." "Chci, aby každý věděl, že policie v Nizozemsku selhala."

Paní Willie Dille spáchala sebevraždu před více jak rokem (8.8.18) a věřím, že na její slova Nizozemci nikdy nezapomenou. Já svůj článek zakončím slovy, na které nezapomenu já
.
Začínáme mít vážnou obavu z toho, co se ve světě kolem nás - jak v naší zemi, tak na evropském kontinentě - děje. Trikolóra klade důraz na normálnost, na zdravý rozum, na přirozený řád světa, na tradice a na osvědčené principy lidského chování a to je úžasný politický program.....Václav KlausZdroj: You tube...Geert Wilders....Zážitky Nizozemců s migranty

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

03.10.2019 19:16

Vítače a sluníčkáře tyto případy nezajímají a stejně tak i politiky.Zrovna tak je nezajímá,že s těmi migranty se tady znovu objevily nemoci,které byly v celé Evropě vymýceny.Migranti je sem znovu zavlekli.U nás se to děje potají a jakákoliv kritika je označena za rasismus,xenofobii a pod.Raději budu ten rasista,xenofob či Putinův agent(nic jiného jejich slepičí mozečky nedovedou vymyslet) a chci,aby zde bylo bezpečné prostředí,což přítomnost migrantů nezaručuje.A v Holandsku jsou na tom ještě hůř!


 
Nejen virologům, také všem lidem planety.

Nejen virologům, také všem lidem planety.

V současnosti je v hlavách lidí na celém světě totéž – pandemie COVID 19. Lidé nežijí, ale bojí se. Bojí se, že se nakazí novým virovým přistěhovalcem a zemřou. Jaké velké poznatky 21. století jste, pánové virologové připravili, abyste ochránili lidi před tím neštěstím? Jsou tři: mýt si ruce mýdlem, nosit masku a izolovat se od ostatních. Zajisté, vaše zásluhy pro lidi je těžké příliš vysoko hodnotit. Říká se také, že jste naučili lékaře určovat přítomnost viru v nosohltanu člověka.

Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Nejchudší země Evropy zaplatí za plány Merkelové a Macrona!

Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.Francouzsko-německý plán na obnovu evropské ekonomiky zahrnuje vytvoření fondu, který bude financován nejchudšími zeměmi EU, píše The Daily Express s odkazem na novou studii.

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal jako o ping-pongu. Předcházelo mu postupné projednání obžaloby třemi senáty téhož soudu s šesti zprošťujícími rozsudky. Proto jsem psal o ping-pongu: soud vynesl zprošťující rozsudek, státní zástupce se odvolal a Městský soud v Praze senátem Jaroslavy Liškové vrátil věc na 1. stupeň. To se opakovalo šestkrát.

Poslední domácí zprávy

Sedm rozsudků nestačí

Sedm rozsudků nestačí

V pondělí 25. května 2020 u Obvodního soudu pro Prahu 1 v senátu předsedy Luboše Svrčka dospělo k závěru řízení, o němž jsem opakovaně psal...

QUO VADIS, ODS?

QUO VADIS, ODS?

Institut Aleny Vitáskové z. s. (IAV) podal podnět na pozastavení, případně rozpuštění činnosti Občanské demokratické strany...