• Úterý, 07. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Bohuslava

 Švédská policie varuje před brutální nigerijskou mafií. V Itálii dívku snědli. Wodoo
Počet návštěv: 2296

Švédská policie varuje před brutální nigerijskou mafií. V Itálii dívku snědli. Wodoo

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Potulují se kolem mešit a lákají další. V Itálii našli dívku ve dvou kufrech bez srdce. Zatímco v Evropském parlamentu se aplauduje pašerácké kapitánce, tak ve Švédsku se nebude již učit historie a Gréta je prý nástupce Ježíše!

V něčem je Švédsko jedinečné. Vždy, když o něm čtu, tak spíše jen nevěřícně zírám a říkám si, je li to vůbec možné, a protože bohužel je, tak si říkám, že Švédsko je již ztraceno a není mu již pomoci.

Švédská policie byla nucena zveřejnit a varovat švédskou veřejnost před velmi brutálním nigerijským gangem obchodníků s drogami a lidmi, když patnáct členů tohoto gangu zatkli o víkendu v Gothenburgu, ač nejvíce jich žije ve Stockholmu. Říkají si Black Ax (Černá sekera), jsou částí zločinecké mezinárodní sítě a operují i v jiných zemích. Policie u nich zadržela asi 115 milionů Švédských korun, což je cca 276 milionů našich korun a také asi 150 kg drog (300lbs), včetně 55 kg heroinu. Kdybych to zlehčil, tak oni Švédsko opravdu obohatili, ale drogami a sami také nezůstali škodní. Ve skutečnosti je to ale mnohem horší.

Žalobkyně Anna Svedin potvrdila, že skupina byla založena v Holandsku a ne všichni prý patří k Black Ax. To muselo Švédy asi uklidnit, ale Lennart Karlson, který koordinuje činnost v části Stockholmu ji doplnil. "Policie potvrdila význačně zvýšený nárůst zločinnosti ze strany nigerijské mafie již v minulém roce." "Už to pozorujeme déle než pět let." "Nigerijská mafie je jedním z nejhorších kriminálních syndikátů."

Tito lidé se prý potulují kolem mešit a lákají další nové k členství v této skupině nových Švédů. Obchodují s drogami a ženami a užívají wodoo, aby ženy donutili k prostituci. Možná to zní směšně, ale je to dost krvavý rituál a v Itálii vědí své, co Švédy také čeká. Ale ve Švédsku řeší jiné problémy a vrátím se k němu, protože zmiňovaná wodoo mafie působí prozatím nejvíce v jihoevropských zemích a v Itálii už vytlačili i místní mafii.

Již na počátku roku v Itálii zadrželi členy této mafie v Catalanii na Sicílii, když je jedna dívka oznámila policii, která jich pět zadržela. Spolupracovali s gangy v rodné vlasti a v Libyi, odkud dívky obchodovali do Itálie. Z 12ti tisíc mladých nigerijských dívek, které dorazily do Itálie v letech 2014-2016 jich jako prostitutky skončilo 9.400 a celkově je toto číslo 80% a metodou gangu je kromě hrozeb i wodoo a zaznamenali to i v Británii a ve Španělsku. Nemají na výběr, nebo je sežerou a vtip to není.

Podle hlavního italského kriminologa, psychiatra a chirurga Alesandra Meluzziho se naprosto bezcitná nigerijská mafie v Itálii v posledních letech tak rozrostla, že to komentoval takto. "Kolonizovali Itálii a ukradli byznys tradični italské mafii." "Je to nejnebezpečnější mafie světa." Když tento kriminolog komentoval v televizi vraždu mladé Italky, Pamely Mastropietro (18), jejíž tělo bylo nalezeno ve dvou kufrech bez srdce, krku, genitálií, bez kostí a bylo rozčtvrceno, tak zatčeni byli tři Italové z Nigérie, a on promluvil o italské realitě.

"Je to jejich rutina, rozporcovat tělo oběti na kusy a někdy sníst některé části jejich těla." " U nigerijské mafie není rituální kanibalismus nic výjimečného, ale je to pravidlo." "Je to pro ně normální, ale tady o tom nikdo nemluví ze strachu, že bude nazván rasistou." "To je pouze kousek ledovce u nás, který je však předurčen vyrůst." No, se současnou italskou vládou nepochybně až do obludných a krvavých rozměrů a to s tím rasistou asi již nepřekvapí vůbec nikoho.

Zatímco nigerjský imigrant ve Švédsku a prý hudebník, zpívá ve svém textu o svých asi snech a důvodech imigrace do Švédska, když zpívá zabíjejte všechny bílé, tak to asi rasismus není, ale pravdivý popis pachatele zločinu policistou je rasismus toho největšího kalibru, asi. Hrozná to doba.

"My černí se staneme jedničkou a podmaníme si bílé!" "Zmocněme se jejich žen a peněz!" "Když tě nějakej bílej týpek, nebo holka se.e, zab je!" Tento nový Švéd si říká raper Conabel a pro mnoho z mladých migrantů jsou právě tito rapeři novodobý hrdinové a nejen ve Švédsku. Který hrdina zachrání původní Švédy nevím, ale církev to nebude určitě a nemocná Greta také ne. Naopak..

Švédská církev prohlásila Gretu za nástupkyni Krista a v dějepisu se již nebude vyučovat historie, pouze ta od holokaustu, ale budou se vyučovat imigrace, genderové role, demokratické hodnoty a životní prostředí. Kostel Kyrka Church: "Prohlášení!" "Ježíš z Nazaretu jmeval jednoho ze svých nástupců, Gretu Thunbergovou." Co k tomu dodat? Rouhání? Šílenství? Klimatické šílenství.

Ale, co mě dnes nejvíce opravdu naštvalo je, že celý Evropský parlament bouřlivě aplaudoval včera té německé pašerčce lidí, Carol Racketeové, protože to mi už přijde jako skandál a jednoznačná další motivace všem pašeráků lidí od této soudružské a totalitní instituce. Stydím se za Evropský parlament a stydím se i za celou Evropskou unii.

"Hrozí, že demokracie ještě dále ustoupí do pozadí, a že nebudou rozhodovat volení politikové, ale klimatické Grety a bezbarví úředníci." "Hrůzou je evropské zelenání." "Změnu ve fungování EU bohužel nečekám:" "Evropská unie podle mého názoru žádnou budoucnost mít nemůže." Ta je slepou uličkou, která nikam nevede." "Tato ulička musí být opuštěna."......Václav Klaus

Zdroje: Breitbart: Swedish police warn brutal nigerian mafia gaining foothold in Stockholm...Italy: Nigerian mafia bust reveals sexual slavery, wodoo ritual....Italia crimologist says ruthless nigerian mafia is colonizing Italy...Svobodné noviny: Švédská církev označila Grethe thunbergovou za nástupkyni Ježíše....Nejvíc info: Bouřlivé ovace v evropském parlamentu sklidila...dt24: Imigrantský raper....iprima: Děti ve Švédsku se nebudou učit starší dějiny.

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

04.10.2019 19:17

Chtěli jste mezi tuto bandu darebáků a teď to najednou vadí!To jste měli,milí Čecháčkové myslet dřív,než jste vlezli do chomoutu.Tentokrát ne manželského,ale mnohem horšího.Protože se dnes jedná o likvidaci národních států a národů vůbec a opět je v čele,jako za Hitlera,slavné "demokratické" Německo.Ti to všechno spustili svým heslem "my to dokážeme",ačkoliv jen dokázali,že jsou nemyslící,snadno ovlivnitelnou masou lidí.Negři jsou rozlezlí po celé Evropě a v řadě států už si dělají,co chtějí.A Češi budou na tom stejně,pokud se budou držet Brusele a Berlína.


 
Jiří Přibyl

Jiří Přibyl

04.10.2019 17:28

PŘEČÍSLENÍ .....Když kriminální gangy posílí natolik, že na to policie nestačí, říká se tomu přečíslení. Projevuje se to tak, že policie, která zakročí je svým zákrokem sama ohrožena. Gangy napadají v libovolný okamžik její členy, i když se osobně zákroku nezúčastili. Tím jsou všichni policisté varováni. Budete-li nás napadat, zlikvidujeme vám lidi na jakémkoli místě zcela nečekaně. Když ani to nepomůže, jsou napadeny policejní stanice a vzata rukojmí. Policisté také někde bydlí. I ve svém bydlišti jsou ohroženi a s nimi i rodinní příslušníci. Dalším varováním pro policii je bezhlavé útočení na civilní osoby, které může skončit brutální smrtí. Tisíce zločinců tak dávají najevo, že si poradí na libovolné úrovni s kýmkoli v libovolnou dobu. Pokud se podaří zadržet pachatele a věc se dostane před soud, jsou všichni zúčastnění právníci odsouzeni v případě nepodmíněných trestů pro pachatele, k trestu smrti. Toho je si celý právní aparát vědom. Proto ty směšné tresty i za ty nejhrůznější trestné činy. Oni totiž nejdou jenom vést soudní přelíčení s pachateli, co jsou v poutech v soudní místnosti. Než do ní vstoupí, jsou monitorováni členy gangů. Ty sledováním jednotlivých soudců zjistí jejich bydliště. A pak jsou vydíráni. je vyhrožováno jim i jejich rodinám likvidací. Policie i advokatura se tak dostává do situace, kdy má spoutané ruce. Pravidla si určují gangy. Čtvrcení obětí má dvojí efekt. Jedním je rozsévání panické hrůzy a druhým je vzkaz společnosti. Pokud se jen pokusíte proti nám vystupovat, natož bojovat, tak jste na kusy. To je výstraha. Taková společnost je zasažená kriminalitou natolik, že jakýkoliv vzdor je předem odsouzen k nezdaru. Naši sluníčkáři to nejsou schopni pochopit. Nemohou za to. Jsou to prostě hloupí primitivové. Proto je důležité, abychom, jako společnost ochránili nás i je. Je naší povinností pomáhat i postiženým, hloupým občanům. I ti by se stali jejich oběťmi. Nijak by si svým vítačstvím nepomohli, spíše naopak. Je třeba volit taková politická hnutí, strany, co předejdou masakrům, kterým nelze zabránit, pokud náš pud sebezáchovy selže. ....Mějte se hezky. ....PS: Napsal Jiří Přibyl.


 
Putin a náš svět…

Putin a náš svět…

Zatímco USA den po dni prohlubují svůj rozval, zatímco EU, kromě sankcí proti Rusku nezvládla ve své "vyspělé" západní části koronavirus a lidé umírali po desetitisících, Rusko ukázalo světu jak je semknuté, jak si drží tolik potřebné tradiční hodnoty.

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Cestou z Velehradu hlásili v rádiu, že se uvažuje zavést poplatek za to, že půjdete v Krkonoších na Sněžku. Ač obyvatel obce (Pec pod Sněžkou), chodím nahoru jen tak 2x za rok. Při Svatovavřinecké pouti 10. srpna jdeme většinou celá rodina a pak obvykle ještě jednou nějací známí, co na Sněžce ještě nebyli, nebo tak něco. Takže by mne to finančně nezruinovalo. Ale věc má širší rozměr než peněžní.

Poslední domácí zprávy