• Pondělí, 18. listopad 2019
  • Svátek má Rukojmí Romana

Přistěhovalectví je prý matkou mnoha řešení a Němci by měli přestat blbnout a omezovat ho
Počet návštěv: 561

Přistěhovalectví je prý matkou mnoha řešení a Němci by měli přestat blbnout a omezovat ho

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Bundestag bouřil. Migrantů je prý stále málo a poslanci chtějí víc. U soudu se Syřanem to žilo a musel si vyslechnout rozsudek v kukle, s pouty na nohou i rukou a za sklem, aby neplival. Pět soudců chtěl zabít a soudkyně zúčtovala

Německý spolkový sněm Bundestag má kromě zákonodárných funkcí i jednu politicky velmi významnou veřejnoprávní funkci, podle které má Spolkový sněm za úkol vyjadřovat přání obyvatelstva a též obyvatestvo informovat.

Pokud ta přání obyvatelstva jsou tím, co jsem slyšel od německých politiků, tak již za mě žádné Německo neexistuje a musíme rychle začít hlídat naše hranice. Protože, většině německých politiků jsou prostě přání Němců zcela lhostejná, informují je tak, že jim celá léta lžou, na Německu jim nezáleží a naopak ho chtějí zahubit svou "humánností". Schvalovali další promigrační zákon. Ta slova z Bundestagu mi přišla šokující, stejně jako jedna soudní kauza, která v minulém týdnu dospěla k rozsudku. Z šíleného Německa se stalo jedno velké adrenalinové území s importovanou islamistickou nenávistí.

Eva Hoglova......"Říkám zcela jasně za stranu SPD (socialisté), že potřebujeme více přistěhovalců, drazí kolegové!" "To není žádný zákon o migrační překážce. Je to zákon, který zajistí, aby lidé mohli přijít do naší země!"

Dr. Mathias Middelberk (CDU, křesťanští demokraté)..."Už teď můžete přijít, i když nejste kvalifikovaná pracovní síla!" "Můžete přijít, pokud právě hledáte odborné vzdělání a tady v Německu vás připravíme na kvalifikovanou pracovní sílu!" "I tuto migrační cestu otevřeme!"

Katrin Eckart (Zelení)...."Pravdou je, že přistěhovalectví je matkou mnoha řešení!" "Zejména pokud jde o nedostatek kvalifikovaných pracovních sil!" "Myslím, že by jsme to měli přijmout a přestat blbnout!" "Přestaňte se to snažit omezovat!"

Těžko k těmto vlastizrádným a prolhaným větám něco napsat, protože napsat jen obří drzost a nebezpečné lži by bylo málo, a tak použiji za mě trefná slova poslance AfD, Dr. Gottfrieda, který to okomentoval tak, že oni to chtějí rozhodně v zájmu německých občanů ukončit, protože prý nejnebezpečnější nedostatek kvalifikovaných sil, který v Německu mají, najdeme v německé vládě. V Německu se dějí s muslimskými migranty hrůzy každý den, nepracují, často ani nechtějí a oni vzkazují Němcům toto? Přijde mi naprosto nepochopitelné, že ti zelení extremisté v Německu v preferencích stále stoupají? Tak to je konec, ale, když si to Němci sami zvolili a zvolí, tak je konec asi jejich osudem.

V minulém týdnu byl v německém Augsburgu vynesen rozsudek nad Syřanem v jednom velmi sledovaném procesu. Tento Syřan Haidar A., který sice tvrdil, že je Palestincem, před dvěma lety jinému z příchozích migrantů chtěl useknout hlavu a téměř se mu to i podařilo, ale napadený to díky rychlé pomoci přežil. Oběť prý urazila islám a on se považuje za hrdého muslima. Když tehdy dostal od soudkyně za pokus o vraždu téměř třináct let, v záchvatu nenávistné zloby po ni hodil botu a v soudní síni se vrhl po zbrani policisty a až po boji se jej ostatním strážcům podařilo spoutat.

To, že už spoután dávno nebyl, je mi záhadou, ale jeho slova a činy by měli být pro Němce varováním, i když s jejich vládou se to vše vždy nějak omluví, vysvětlí a jsou přeci ty duševní choroby, co se rozmohli v celé západní Evropě. Tento hrdý muslim se totiž cítil uražen a za urážku jeho náboženství je přeci smrt. Sám to potvrdil a doznal, že chtěl všech pět soudců i prokurátora zabít. Dále začal slibovat všem v síni smrt, a že prý bude pít jejich krev při té prasečí bohoslužbě a kříž poplive soudčinou krví. Paní soudkyně Sandra Mayer byla šokována a tentokrát již seděl tento muslimský fanatik za sklem, kompletně spoután a s kuklou na hlavě, aby po nich opět neplival.

Říkám si, jak hrozné to asi pro něj s jeho nenávistným náboženstvím v srdci je, když ho navíc odsoudila žena. "Je to udivující, jak může mladý muž tolik nenávidět, zuřit a zaslepeně se vztekat." "Má přemýšlení jako ve středověku a soud má jen velmi malou naději, že se to kdy zlepší." Paní soudkyně, kterou předtím nazýval dě.kou a kolegy jako její pasáky, které všechny pozabíjí, mu přidala za šestinásobný pokus o vraždu dalších deset let, takže od jednoho radikálního islamisty, který byl u Islámského státu a pochval si ho stejně, jako palestinský Hamas, by teď mohlo mít Německo pokoj, ale kolik dalších jich tam dorazilo třeba dnes neví nikdo.

Paní soudkyně sice může říci, že má přemýšlení jako ve středověku a je to pravda, ale také mohla říci, že jednal a chce jednat prostě podle toho, co je psáno v jejich posvátném Koránu, protože to tak je. "Zabíjejte je všude, kde je najdete a vyžeňte je z míst, odkud oni vás vyhnali, vždyť svádění od víry je horší než zabití"(2:191,4:89,cf9:5) a veďte válku a zotročte Křesťany a všechny ostatní pod nadvládu islámského práva(9:29). Mimochodem, Korán věnuje z celkového počtu slov 64% pouze nevěřícím, což jsou pro muslimy všichni nemuslimové.

Možná i proto ta neuvěřitelná drzost, arogance, agrese, nadřazenost, neochota a nevděk. Německá pomoc znamená pro mnoho z muslimů i německou slabost, alespoň za mě to tak vypadá. Ústava kterékoli země je podřazena Šaríe, která je víc jak tisíc let stará a je oficiálním a předepsaným výkladem celého islámu. A ač to tak je, tak přesto bude Evropský parlament aplaudovat pašeračce i těchto lidí a v německém Bundestagu volají po více migrantech?

Na závěr napíši slova prvního vystupujícího hosta na sněmu Trikolóry, pana Petra Bystroně..."Říkají o nás, že jsme neonacisté, ale AfD je jedinou parlamentní stranou, která nikdy neměla za poslance žádného bývalého člena NSDAP." "Ti lidé založili totalitní režim." "Postavili se proti němu a v roce 1989 ho svrhli." "A teď říkají, já takový režim znovu nechci a proto volím AfD." "Lidé mají strach říkat, co si myslí." "Trikolóro...Děkuji vám, že bojujete za osobní odpovědnost každého z nás. Je to přesný opak toho "populismu", ze kterého vás i nás obviňují.

Zdroj: Jihadwatch: Germany: Musli migrant tried to kill judges, vows to drink the blood of worshipers of the cross.....Juda blog: Právo Šaría pro nemuslimy...

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

06.10.2019 19:30

Že Němci skutečně zdegenerovali je holý fakt.Ale oni vždy byli stádní typ a proto se nechali snadno přesvědčit k čemukoliv.Ať to byla Hitlerova válka a dnes migrace,která je ohrožuje na životě,stále jako stádo věří tomu,co se jim řekne.A když budou vyzváni k válce,opět půjdou bezmyšlenkovitě do té doby,než jim zase někdo namlátí držku.Kdo je vyral za spojence?


 
Před sedmasedmdesáti roky vrcholila bitva 2.sv. války v pevnosti a přístavu TOBRUK, městu v severovýchodní části Libye poblíž hranic s Egyptem, obklíčeném Rommelovými Africa Korps. Říjen a listopad 1942 byly rozhodující

Před sedmasedmdesáti roky vrcholila bitva 2.sv. války v pevnosti a přístavu TOBRUK, městu v severovýchodní části Libye poblíž hranic s Egyptem, obklíčeném Rommelovými Africa Korps. Říjen a listopad 1942 byly rozhodující

Více o tom věděl Pravoslav Petrák, jeho strýc Pravoslav Řídký byl přímým účastníkem bojů.  Následující úryvky jsou z jeho deníku. Narodil se 9. května 1907 v Moravské Ostravě jako syn Jakuba Řídkého a jeho manželky Františky Řídké - Kubicové. Jeho otec byl nadporučík ruských legií, vyučený mistr kovotepec.  Pravoslav v letech 1918-1925 studoval na ostravské české reálce a 23. 6.1925 maturoval s vyznamenáním.

Jan Tříska (✝80), který by 4. listopadu oslavil 83. narozeniny, patřil k nejlepším hercům generace 60. let. Hrál Romea i roli v seriálu Třicet případů majora Zemana, mj. v díle „Strach“ o bratrech Mašínových

Jan Tříska (✝80), který by 4. listopadu oslavil 83. narozeniny, patřil k nejlepším hercům generace 60. let. Hrál Romea i roli v seriálu Třicet případů majora Zemana, mj. v díle „Strach“ o bratrech Mašínových

Tříska se chtěl původně stát tanečníkem. To mu naštěstí rozmluvil legendární herecký bard Karel Höger (†67), který ho náhodou slyšel recitovat. V letech 1955 – 1959 proto vystudoval herectví na pražské DAMU, a poté se stal historicky nejmladším členem činohry Národního divadla, podobně jako kdysi Ladislav Pešek (†79).

Rusko zařadilo českou rádoby humanitární organizaci Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací. Člověk v tísni se stal devatenáctou zahraniční či mezinárodní organizací, jejíž působení bylo Kremlem zakázáno.

Rusko zařadilo českou rádoby humanitární organizaci Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací. Člověk v tísni se stal devatenáctou zahraniční či mezinárodní organizací, jejíž působení bylo Kremlem zakázáno.

Ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček okomentoval v polovině listopadu 2019 zařazení organizace Člověk v tísni na seznam společností, jejichž činnost je v Rusku považována za nežádoucí. Bude chtít vysvětlení od ruského velvyslance, řekl a na svých sociálních sítích prohlásil, že bude vysvětlení kroku vyžadovat od ruského velvyslance, neboť zákaz této „respektované organizace“ považuje za absurdní.

Dnes začnu zvesela o zákazu kouření cigaret, byť konec už k smíchu nebude; polovina dětí ve věku do jednoho roku, jež zemřely na syndrom náhlého úmrtí, doplatily na to, že jejich matky v jiném stavu kouřily

Dnes začnu zvesela o zákazu kouření cigaret, byť konec už k smíchu nebude; polovina dětí ve věku do jednoho roku, jež zemřely na syndrom náhlého úmrtí, doplatily na to, že jejich matky v jiném stavu kouřily

Začnu zvesela anekdotou: Slepý zajíc skáče po lese a stoupne na hada. Zajíc: ”Promiňte, neviděl jsem Vás, jsem slepý” Had: “I Vy promiňte, také jsem slepý a neuhnul jsem. A co jste za zvíře?” Zajíc: “Nevím, nikdy jsem se neviděl. Osahejte mne a povězte jaký jsem.” Had se otočí okolo zajíce a povídá: “Máte jemný kožich, velké uši a malý čumák. Vy jste zajíc.” Zajíc se zaraduje. Pak osahá hada a povídá: “Jste tvrdý, studený, slizký a nemáte koule ani páteř… Vy musíte být Kalousek…”

 

Poslední domácí zprávy