• Úterý, 07. červenec 2020
  • Svátek má Rukojmí Bohuslava

Khan investoval 50 milionů na online kriminalitu. Za 2 roky speciální tým dopadl 6 lidí
Počet návštěv: 721

Khan investoval 50 milionů na online kriminalitu. Za 2 roky speciální tým dopadl 6 lidí

Patrik Juda Článek od Patrik Juda

Londýn je nejnebezpečnějším městem, ale jeho starosta vyhazuje peníze za nesmysly. Další miliardu dal muslimský strarosta na zelené projekty, ale v Londýně se rekordně vraždí a každé čtyři dny je někdo ubodán. A kdo páchá zločiny?

První muslimský starosta Londýna v jeho historii, Shadiq Khan vede Londýn tak, že údaje o zločinnosti jsou nejhorší v historii Londýna od druhé světové války, kdy s evidencí začali. Když jej premiér Boris Johnson kritizoval, protože, co se stal starostou, tak jen útoky nožem stoupli o 52% a kriminalita celková je alarmující, tak mu řekl, že má málo policistů, praxe prevence kriminality je prý bezzubá a policie podfinancovaná.

"Neustanu v tlaku na vládu, aby pochopila, že rozpočtové škrty mají své důsledky."

Já si spíše myslím, že své důsledky a to dost krvavé má starostování pana Shadiqa Khana. Tak on si stěžuje na málo peněz a vyhazuje milióny za nesmyslné projekty? Na online kriminalitu vyčlenil pan londýnský starosta 1.7 milionu liber (cca 50 milionů korun) a sestavil se speciální tým. Ve speciální jednotce, která hlídá internet je 5 policistů ze Scotland Yardu a jeden vysloužilí detektiv. Za dva roky dokázali odhalit celkem šest lidí! Oni je nazývají trolové. Tito lidé byli obviněni z rasismu, antisemitismu a z homofobních komentářů, ale ve vězení neskončil ani jeden. Absolutní fiasko.

Další cca miliardu (34 milionů liber) dal na zelené projekty! Tak ať si ty zelené projekty v Londýně užijí, ale lidí bude umírat a umírá na ulicích stále víc. The Sun se ptá, jestli je to sledování myšlení lidí, nebo reality show Big Brother. Nazývají Khana šampionem v neschopnosti. "Ty peníze mohli být použity při vyšetřování skutečných zločinů v ulicích a k navýšení počtu policistů v ulicích, aby chránili Londýňany od vší té kriminality."...členka lodýnské policejní komise, Susan Hall. "Čtyři roky nám přednáší, jak málo peněz na boj proti kriminalitě s bodnými zbraněmi, či kyselinou má a utratí je všechny za tu nesmyslnou iniciativu? "Výsledek je fiasko."...The Sun

Je to velké a drahé fiasko, protože 16 z 25 útoků nožem se odehraje v Londýně a i dle BBC je prostě Londýn nejnebezpečnějším městem v Anglii. Ve 34 případech ze 43 se jedná o přepadení, loupeže, sexuální násilí, hrozby zabitím, pokusy o vraždy a vraždy nožem. Počty vražd jsou rok od roku rekordní a za posledních deset let je jich nejvíce v historii.

"Je to tragédie, že v ulicích našeho města bylo zmařeno tolik lidských životů" "Ještě více mě ale rozčiluje, že starosta Londýna nejenom, že není schopen se k problému postavit čelem, ale ani neumí přijmout zodpovědnost a z růstu zločinnosti viní všechny a všechno, jen ne sebe." "V době mého starostování kriminalita v Londýně klesala, zatím co nyní, přinejmenším v útoků noži je tomu naopak."....premiér Boris Johnson. Také myslím, že muslimský starosta Khan je pro Londýn a Londýňany tragédií a katastrofou.

Khan je kritizován velmi pro neustále rostoucí kriminalitu, ale také za to, že odklání finanční fondy na nesmyslné projekty. No, to teda, protože třetinu všech případů řeší policie pouze po telefonu, aniž by je vyšetřovala! Od roku 2014 stoupl počet útoků noži v Británii o 81%! Devítinásobně se zvýšil! Je to rekord, ale velmi smutný, krvavý a bolestivý. V lednu vyšla oficiální statistika, že za posledních 12 měsíců bylo spácháno 739 vražd, což je o devadesát více, nežli v roce předchozím! A to ten letošní rok překoná zase ten loňský a tak to půjde s tímto starostou myslím stále dokola, než jej konečně vymění.

Na nafukovací Trumpa čas má, ale místo, aby pracoval pro Londýňany, tak vyhazuje jejich peníze z okna. Mimochodem již dávno je bezpečnostní situace v Londýně horší než v New Yorku, tak že by měl začít pracovat a jeho slova, když New York vloni předběhli mi znějí směšně, když je srovnám s realitou. "Lidé, kteří si myslí, že je v pořádku nosit nůž a zbraň, budou zastaveni, prohledáni, obviněni a souzeni." Mimochodem útočníci jsou velmi často muslimové jako je pan starosta, protože až 73% jich páchají lidé tmavé pleti z etnických minorit. Jestli jsou muslimové v Londýně menšinou si již jistý nejsem. Dvě třetiny útočníků je mladších 25 let.

Jeden Brit teď prosí do Británie, kde prodával zmrzlinu, než v roce 2015 odešel k Islámskému státu i s bratrem o pomoc a chtěl by domů za maminkou. Sedí v severní Sýrii ve vězení a asi se mu to nelíbí. Tak jen čekám, že ho zachráněj, i když věřím, že s panem Johnsonem ne a zůstane tam, kam patří. Co mi však přijde šílené je to, že bratr teroristy, který povraždil 22 lidí na koncertě Ariana Grande před dvěma lety, Hashem Abedi, který byl usvědčen , že mu s touto hrůzou pomáhal dostane od státu příspěvek na právní pomoc ve výši statisíců liber! Pozůstalý po obětech nedostali nic! Tak to je spravedlnost, že bych plakal. To není spravedlnost a nebo pro muslimy platí něaká jiná? Asi ano.

Závěr zvolím tradiční. "Nenechme si ukrást Brexit." "Evropští vyjednavači chtěli Velkou Británii potrestat a ponížit." "Zcela logicky je výsledek jaký je." "Bez ohledu na to, jak to dopadne, je už dnes jasné, že je to pro nás - nespokojence s EU - velikou prohrou. "Nepodařilo se rozšířit myšlenku, že je dnešní forma evropské integrace omylem." Šlo nám o to (IVK), jestli bude potvrzen tolik potřebný signál, že Evropa, vlastně Evropská unie, kráčí špátným směrem, nebo jestli to dopadne tak, že zvítězí přesvědčení, že se Velká Británie unáhlila a že se neumí rozhodnout....Václav Klaus

Věřím, že premiér Velké Británie Boris Johnson prosadí vůli svých občanů a jednou pro vždy je vyvede z té pro mě nedemokratické Evropské unie.


Zdroje: The Sun: Khan he fix it? Breitbart: Khans London: average of 40 knife crimes every day....England homicide rate jumps 14 persent....16 of 25 crime hot spots are in London....Jihadwatch: bBC broadcaster quits after 35 years when told his talks might offens muslims...Magazín 1sk: muslimský terorista dostane.....

Diskuze

Váš komentář

Přihlásit se

Přihlásit se nebo registrujte pro přídávání příspěvků

 
Petr Majevský

Petr Majevský

08.10.2019 19:11

Já lidi v Londýně nelituji.Zvolili si muslima do čela města,tak ať se nyní vypořádají s následky jeho starostování sami.Snad budou chytřejší.


 
Putin a náš svět…

Putin a náš svět…

Zatímco USA den po dni prohlubují svůj rozval, zatímco EU, kromě sankcí proti Rusku nezvládla ve své "vyspělé" západní části koronavirus a lidé umírali po desetitisících, Rusko ukázalo světu jak je semknuté, jak si drží tolik potřebné tradiční hodnoty.

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Nechci zpoplatnit Sněžku. Bude to pro bohaté

Cestou z Velehradu hlásili v rádiu, že se uvažuje zavést poplatek za to, že půjdete v Krkonoších na Sněžku. Ač obyvatel obce (Pec pod Sněžkou), chodím nahoru jen tak 2x za rok. Při Svatovavřinecké pouti 10. srpna jdeme většinou celá rodina a pak obvykle ještě jednou nějací známí, co na Sněžce ještě nebyli, nebo tak něco. Takže by mne to finančně nezruinovalo. Ale věc má širší rozměr než peněžní.

Poslední domácí zprávy