Vyhledávali jste: Homein.cz


Homein.cz

Homein.cz je internetový obchod, který má vé své nabídce následující produkty. Zobrazujeme Vám kompletní sortiment produktů od internetového obchodu Homein.cz


Recenze Homein.cz

Obchod Homein.cz má ve své nabídce více než 4501 produktů. V sortimentu najdete spoustu mluvících a interaktivních hraček. Internetový obchod Homein.cz nabízí i spoustu slev, dopravu zadarmo a většinu produktů mají skladem!


Homein.cz - slevové kupóny a slevy

Obchod Homein.cz nabízí mnoho slevových kupónů a slev. Od určité částky mají i dopravu zdarma.
Počet výsledků: 4501

Set podtácků ze silikonu v nerezovém boxu.

Keramický gelový svícen o průměru 18cm s nerezovým ohništěm a praktickým dusítkem, také z nerez oceli.Doba hoření až 2 hodiny.

Keramický gelový svícen o průměru 32 cm s nerezovým ohništěm a praktickým dusítkem, také z nerez oceli.Doba hoření až 2 hodiny.

Krásný a velice designový samolepící dvojháček na zeď VINDO od značky BLOMUS je vyrobený z nerez oceli, Vám zkrášlí domov.

Elegantní, oválný odpadkový koš Slice od značky Blomus je vyrobený z nerez oceli. Tento koš je vyrobený ve stříbrné barvě s otvory v horní části.

V jednoduchosti je krása a když se k tomu přidá i funkčnost, pak je tento nástěnný držák na víno z nerez oceli, tím pravým doplňkem do Vašeho domova. Držák je určen pro 8 lahví.

Elegantní měřič dešťových srážek z acrylu a nerez oceli.

Box na papírové kapesníčky NEXIO od značky Blomus je vyrobený z matné nerezové oceli. Připevnit ho můžete na podložku nebo zeď, montážní sada je součástí balení. Doplnění kapesníčků je snadné. Box jednoduše otevřete...

Zásobník na papírové ručníky NEXIO od značky je vyrobený z matné nerezové oceli a plexiskla. Díky okénku na straně budete mít přehled o množství papírových ručníků, které jednoduše doplníte. Zásobník na papírové...

Popelník klasického tvaru z nerez oceli.

Držák na papírové utěrky v roli COSI od značky Blomus si Vás získá svým elegantním vzhledem a svoji praktičností. Je vyrobený z nerezové oceli a plastu. Plastový spodní díl zabraňuje volnému pohybu...

Popelník z nerez oceli s klapkou, pro uschování nedopalkou ve spodní části popelníku.

Zajímavý popelník z nerez oceli. Vaše nedopalky jednoduše sesypete do spodní části popelníku.

Velice kvalitní magnetická lžíce na boty z nerez oceli. Díky magnetu, který připevníte na stěnu, bude vždy elegantně uklizená a vy ji nebudete muset hledat.

Nerezová konstrukce a moderní design dveřní zarážky Blomus Stop, kterou je třeba mít ve Vaší domácnosti. Díky své proti kluzové základně může být použita na všech typech podlah. Pryžový prstenec zabraňuje poškození dveří.

Nerezová konstrukce a moderní design dveřní zarážky Blomus Stop, kterou je třeba mít ve Vaší domácnosti. Díky své proti kluzové základně může být použita na všech typech podlah. Pryžový prstenec zabraňuje poškození dveří.

Zásobník na 4 role toaletního papíru NEXIO od značky Blomus je vyrobený z matné nerezové oceli s kombinací černého plastu. Je velmi praktický a okouzlí Vás svým čistým a jednoduchým designem. Díky zásobníku už...


Často kladené otázky

1️⃣ Co prodáva e-shop homein.cz?

Na našem webu rukojmi.cz naleznete kompletní sortiment, který naleznete na homein.cz. Tyto produkty aktualizujeme několikrát denně, abychom vám uměli doporučit, kde umíte dané zboží zakoupit za co nejlepší cenu.


2️⃣ Má homein.cz slevy a slevové kupóny?

Ano, e-shop homein.cz nabízí řadu slev a akcií. U nás naleznete všechny dostupné slevy a slevové kupóny které denně aktualizujeme.


3️⃣ Jaké má homein.cz recenze a hodnocení?

Podívejte se na náš web rukojmi.cz a uvidíte recenze a hodnocení eshopu homein.cz.