Vyhledávali jste: Blomus


Blomus

Vyhledávali jste výrobce Blomus a zde jsou výsledky vyhledávání. Od značky Blomus máme 576 výrobků v databázi a prohlédnout si je můžete níže.

Počet výsledků: 576

Elegantní otvírák na lahve s plastovým držením.

Háček na zeď JUSTO od značky BLOMUS je vyrobený z nerez oceli ve stříbrné barvě.

Vysoce praktický a místo šetřící sklopný háček na zeď LANCA od značky BLOMUS je vyrobený z nerez oceli ve stříbrné barvě. 

Set podtácků ze silikonu v nerezovém boxu.

Keramický gelový svícen o průměru 32 cm s nerezovým ohništěm a praktickým dusítkem, také z nerez oceli.Doba hoření až 2 hodiny.

Elegantní, oválný odpadkový koš Slice od značky Blomus je vyrobený z nerez oceli. Tento koš je vyrobený ve stříbrné barvě s otvory v horní části.

V jednoduchosti je krása a když se k tomu přidá i funkčnost, pak je tento nástěnný držák na víno z nerez oceli, tím pravým doplňkem do Vašeho domova. Držák je určen pro 8 lahví.

Elegantní měřič dešťových srážek z acrylu a nerez oceli.

Box na papírové kapesníčky NEXIO od značky Blomus je vyrobený z matné nerezové oceli. Připevnit ho můžete na podložku nebo zeď, montážní sada je součástí balení. Doplnění kapesníčků je snadné. Box jednoduše otevřete...

Zásobník na papírové ručníky NEXIO od značky je vyrobený z matné nerezové oceli a plexiskla. Díky okénku na straně budete mít přehled o množství papírových ručníků, které jednoduše doplníte. Zásobník na papírové...

Popelník klasického tvaru z nerez oceli.

Držák na papírové utěrky v roli COSI od značky Blomus si Vás získá svým elegantním vzhledem a svoji praktičností. Je vyrobený z nerezové oceli a plastu. Plastový spodní díl zabraňuje volnému pohybu...

Popelník z nerez oceli s klapkou, pro uschování nedopalkou ve spodní části popelníku.

Zajímavý popelník z nerez oceli. Vaše nedopalky jednoduše sesypete do spodní části popelníku.

Nerezová konstrukce a moderní design dveřní zarážky Blomus Stop, kterou je třeba mít ve Vaší domácnosti. Díky své proti kluzové základně může být použita na všech typech podlah. Pryžový prstenec zabraňuje poškození dveří.

Nerezová konstrukce a moderní design dveřní zarážky Blomus Stop, kterou je třeba mít ve Vaší domácnosti. Díky své proti kluzové základně může být použita na všech typech podlah. Pryžový prstenec zabraňuje poškození dveří.